Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Borzalmasan fáj, vehetek be...

Borzalmasan fáj, vehetek be még fájdalomcsillapítót?

Figyelt kérdés

huzatot kaptam az arcom (egy gyerekkori fülbetegség miatt ha picit erősebben fúj a szél, akkor mindig huzatot kapok) bal felére, és borzalmasan fáj, már második napja, megállás nélkül, éjjel sem tudtam már aludni, a fájdalomcsillapítókat kettesével szedem de semmit sem használnak. Most vettem be (18:00-kor) 500 mg Paracetamolum tartalmú gyógyszert. Vehetnék most be még egyet? Ma már bevettem 4-et, de nem ugyanebből a gyógyszerből, kicsit erősebbekből.

előre is köszönöm


2011. ápr. 15. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, mert végül még gyógyszer túladagolástól is szenvedni fogsz.Menj orvoshoz, akár ügyeletre.Erre már nem elég a fájdalomcsillapító, felesleges beszedned!
2011. ápr. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem. Ha ennyi nem volt elég, egy újabb sem fog hatni. Menj el az ügyeletre, antibiotikum kell a gyulladásra.

Esetleg próbáld ki, van valami antibiotikumos orrspray, azt recept nélkül lehet kapni, az jó arcüreg vagy homloküreg gyulladásra is.

2011. ápr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kár, de azért köszönöm
2011. ápr. 15. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!