Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 6 algoflextől + 4 NosPától...

6 algoflextől + 4 NosPától hhogy nem lett semmi bajom?

Figyelt kérdés

Öngyilkos akartam lenni ma reggel :S

Nagyon összevesztem Apámmal és nincs senkim Anyám is kidobott... Na mindegy. a LéNYEG, HOGY hát reggel amiket találtam gyógyszereket bevettem majdnem . Vagyis 6 algoflex és 4 NospA Sikerült. Az ég világon semmi bajom nem lett tőlük. Nem szoktam gyógyszereket beszedni, nem szeretem a bogyókat.:s Ha akármim fáj inkább szenvedem mintsem, hogy gyógyszerhez nyúljak. Szóval ezt lenne a kérdésem. Köszi :)


2011. ápr. 15. 19:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

Ez messze van a halálos dózistól. Amikor tüszős mandulagyulladásom volt,szerintem napi 8-10 algoflex is elment és semmi bajom nem lett.

De mi a kérdés? Újra akarod kalibrálni a dózist? Nem lenne egyszerűbb megoldani a helyzetet, mint a halálba menekülni?

2011. ápr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
37%

Az öngyilkossági kísérleted a szüleid felé is segélykérés, hogy foglalkozzanak veled, és itt is szimpla kifejezése annak a vágynak hogy figyeljenek rád. Nem veszed észre, hogy az eszközeid ennek az elérésére elég szánalmasak? Önsorsrontó hisztérika. Tessék nőként viselkedni, és nem aljas kislányos játszmákat folytatni, ha az a tök normális igényed, hogy szeressenek.


Hülye.

2011. ápr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
41%
Szégyelld magad! Szegény szüleid...
2011. ápr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Hát görcsöd nem lesz ma s fájdalmad sem, de miért akartál meghalni? Remélem azóta rájöttél, hogy kár volna meghalni
2011. ápr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

4 görcsoldóval akartál öngyilkos lenni? Most gondolom legalább két napig nem fog fájni a hasad...

Egyébként az öngyilkosság a legnagyobb butaság amit egy ember csinálhat...A 6 fájdalom csillapítótól meg nyugodt lehetsz nem leszel sem lázas,és nem fog a fogad sem fájni,,

2011. ápr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%

pff

fájdalomcsillapítótól akartál öngyilkos lenni??? ezt én miért nem akarom elhinni? ennyi elmegy több emernél simán ha görcsei vannak

:|

2011. ápr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ez lofütty. Semmiség. Ilyen adagba nem szokás belehalni hacsak nem vagy rájuk allergiás.


Inkább beszélgess a szüleiddel vagy barátokkal mert neked most erre van szükséged. Ha problémád van nyugodtan beszélj és ne veszekedj. Ne hagyd, hogy felhúzzanak. Nem ér annyit a dolog.

És tojd le azokat akik most lehülyéznek. Nem látnak bele a helyzetedbe.

2011. ápr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
10%

Az öngyilkosság a gyengék választása. És nem utolsó szempont, hogy óriási bűn eldobni a saját életedet. Tuti a pokolba kerülsz, onnan meg visszasírod még a ma reggeli veszekedést is apáddal, hogy de jó lenne, ha megint ordítana veled, és nem ott égnél a pokol tüzében.


A bevett adag lófitty, és nem is próbáld újra. Állj a sarkadra, szedd össze a gondolataidat, keress egy felnőttet, akiben megbízol, és találjatok megoldást a problémáidra. Olyan nincs, hogy nincs megoldás. legfeljebb nehéz, vagy döcögős. De olyan mindenkinek van.

Keress egy istenfélő hiteles gyülekezetet, ők majd segítenek átértékelni az életedet.

2011. ápr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

keress valakit, akivel megbeszélhetsz mindent, pl. barátot, valakit, akiben megbízol. keress elfoglaltságot, valamit, amiben jó vagy, amit szeretsz csinálni. hallgass jó zenéket, nézz jó filmeket, beszélgess jókat.

ez csak egy kis hullámvölgy, hamar kilábalsz belőle, meglátod, jobban fogod érezni magad.

az élet szép :) jön a tavasz, süt a nap, jó idő van, ettől minden sokkal szebb.

minden jót :)

2011. ápr. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
35%

6db c vitaminnal próbáld legközelebb.

vagy igyál egy bögre jó meleg kacsazsírt.

2011. ápr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!