Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van néha hasmenésem?

Miért van néha hasmenésem?

Figyelt kérdés

Egy hónapja fogyózok. 5kg-t fogytam eddig.

Viszont egy másfél hete vettem észre hogy semmiből semmi rohannom kell a wcre. Olyan 3naponta előjön ilyen hasmenéses dolog. A gyomrom nem fáj csak utána kicsit gyengébb vagyok..aztán pár óra múlva kutya bajom.

Mondjuk régebben sem volt semmi probléma az emésztésemmel.

Tegnap délután megettem egy joghurtot, ettem egy cerbonamüzliszeletet, egy kis trapistasajtot, meg savanyú káposztát. Aztán már csak a kávém felét ittam meg és egymás után kétszer rohantam a wc-re...Jobban kellene figyelnem arra hogy mit eszek? Igazából nem koplalok, kevesebbet eszek mindenből, és általában olyanokat amiket megkivánok.

Aztán este megettem egy csomag vörösáfonyát...ma reggel megint 2x voltam tőle wc-n.

Ugye nem lehet semmi komoly bajom?Vastagbélrák meg ilyenek?Én egyből beparázok.....

Amúgy meg naponta 1-1,5 órát tornázok.


2011. ápr. 16. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs semmi gond! Had ürüljön a sok felesleges anyag.
2011. ápr. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát én is futnék hoghurt és savanyúkáposzta után....:))

olyanokat eszel, amit azelőtt talán nem és, főleg így együtt nem szoktad.

az aszalt gyümik is hashajtó hatásúak.

Ne félj nincs baj, csak felgyorsult az anyagcseréd.

kitartást a fogyáshoz:)

2011. ápr. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
tejtermékre savanyú káposzta + kávé? azon csodálkoznék, ha nem lenne hasmenésed
2011. ápr. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!