Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2 hete, hasmenéssel és lázzal...

2 hete, hasmenéssel és lázzal kezdődött, a hasmenésem néha visszatér. A lázam azonban folytonosan fennáll. Vannak napjaim amikor nem is jelentkezik, vannak olyanok is h naponta háromszor is belázasodom. Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
A betegségem kezelésére az orvos Lakto Protect-et írt fel és Cataflamot. Hozzáteszem hogy konditerembe járok és táplálékkiegészítőt szedek. Az első hasmenésem akkor jelentkezett amikor táplálék kiegészítőt váltottam. Magasabb tápanyagtartalmúra, ez Jumbo névre hallgat. Amióta beláza sodtam azóta nemszedem. A hasam nemfáj a betegségem elején volt végtagfájdalmam, izomfájdalmam, de ezek már abbamaradtak teljesen. Február vége óta edzek március végére 20 kilót híztam, nemtudom hogy ez esetleg közrejátszhat e a betegségben. Étvágytalanságom is van mióta, beteg, vagyok. Mi bajom lehet?
2011. máj. 22. 20:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!