Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet az hogy kb.3-4napj...

Mitől lehet az hogy kb.3-4napja hasmenésem van és néha rámjön a hányinger? 37 hkm

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 18:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem hinném, hogy a terhességgel állnak kapcsolatban a tüneteid. Nem ettél valami olyat, amit nem bír a gyomrod? A hasmenést ez is okozhatja. Vagy nem ettél fagyit, tojásos kaját vagy baromfihúst? Lehet szalmonella is.

Ha nem akar múlni a hasmenés, menj dokihoz, remélem, semmi gáz nincs és majd írj, mi lett Veled. :)

2011. júl. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Semmi olyat nem ettem.... de remélem nincs semmi baj,ha holnap nem mulik akkor délután megyek az orvoshoz.Köszönöm,és irok majd
2011. júl. 17. 18:54
 3/28 anonim ***** válasza:
szerintem te már nemsokára szülni fogsz.van akinek a szülés előtti napokban megy a hasa.de azért menj el dokihoz,az a biztos.könnyű szülést kívánok neked.2 hetes kisfiú anyukája
2011. júl. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
utána néztem és tényleg lehet a szülés előjele,nagyon izgulok....és félek is...sokszor befeszül a hasam...hát kiderül mi lesz.
2011. júl. 17. 21:41
 5/28 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is pont ezekkel a tünetekkel küzdök + keményedek elég sokszor és jóslóim is vannak. Remélem hogy hamarosan beindul, már nagyon várom hogy babázhassak.


38+6 hkm

2011. júl. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Én 38 hetes vagyok és nekem is ezek a tüneteim amiket végig leírtál.Csak nekem már pár kisebb-nagyobb darab nyákdugó is elment...

A hasmenés és hányinger a tisztulást jelenti, a szülés közeledtét.

Nem hinném szalmonella....

2011. júl. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
A nyákdugo nekem is távozik....na akkor lehet nemsokára szülünk :) de jo lenne már :)
2011. júl. 18. 19:34
 8/28 anonim ***** válasza:

12:02-es vagyok.

Hát én már nem bánnám ha tényleg szülnék:)

Legalább a fiacskám sem hízna már mert így is nagyon nagy:S

Neked milyen a nyákdugó?

2011. júl. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

nekem is fiam lesz :D

én 3hete voltam uh-n és 2400grammot mondtak!neked mekkora?

nekem átlátszos fehéres nyulos volt.neked?

2011. júl. 18. 20:23
 10/28 anonim ***** válasza:

nekem is olyan volt a nyákdugóm mint neked.

minden nap jön egy kicsike.

én ma voltam dokinál de nekem súlyt soha se mond.

30 hetesen voltam uh-n akkor a méretek alapján 32 hetesnek feleltem meg,ma meg már normál 38 hetesnek megfelelőek méretei.

Te érzel feszülő érzést odalent a szemérem csontod? nekem olyan mint ha tágulna,alig birok menni.

A medencém is tágul az is nagyon fáj.

Neked vannak ilyen tüneteid?

2011. júl. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!