Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért őszülök? Mit tehetnék...

Miért őszülök? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Még csak 17 éves vagyok, de egyre jobban őszülök. Mi lehet az oka és mit tehetnék ellene a hajfestésen kívül? Már nagyon zavar.

17/F


2011. ápr. 17. 11:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
semmit.ez genetika. Vannak akik nagyon fiatalon elkezdenek őszülni. volt egy barátom,aki 25 éveskorára szinten teljesen ősz volt. Ő nem festette,nagyon szexepiles volt ősz hajjal (ráadásul hosszú haja volt)
2011. ápr. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az őszülés sebessége és mértéke nagyrészt örökletes hajamtól függ. Lehet, hogy az ősz haj jobban áll neked, mint gondolnád. Próbáld inkább megszeretni, mint takargatni.
2011. ápr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
* örökletes hajlamtól.
2011. ápr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Semmit nem tehetsz ellene. Az én 30 éves fiam már teljesen ősz, az apjától örökölte. Ő is már 20 évesen - mikor megismertem - őszült, de ez soha nem zavart.

Ne törődj vele, sok nőnek tetszik az őszülő pasi.

2011. ápr. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én nem örököltem senkitől sem.
2011. ápr. 17. 11:56
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy genetika, azon nem tudsz változtatni. De az is lehet, hogy rossz sampont használsz / nem mosod ki rendesen. Vagy sokat idegeskedsz, vitaminhiány... De én a genetikára tippelnék.
2011. ápr. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Biztos örökölted valakitől, csak nem tudsz róla. Szokták mondani, hogy "hetediziglen" és ez igaz is. valamelyik ősapád már fiatalon ősz fejjel rohangált
2011. ápr. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A válasz megírásának időpontja: ma 12:02 És milyen vitaminhiány lehet, ha azért van?
2011. ápr. 17. 12:24
 9/12 anonim válasza:
Van néhány szer, ami elvileg visszaadja a hajszínt. Hajszesz (Rupert's B2) vagy vitaminok, nyomelemek amik belsőleg hatnak... Belsőleg lassabb a hatás, de ha vitamin és ásványi anyag hiányod van, amúgy sem árt a pótlás.
2011. ápr. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A vitamin, B vitaminok... Vannak ilyen készítmények is, amik az őszülés megállítására vannak, olvasd el ezt a cikket pl. [link] vagy keresgélj még a neten.


De ha genetika, akkor lehet, hogy ez nem használ. Esetleg befestheted a hajszínedhez hasonlóra, ha nagyon zavar, bár szerintem nem ciki.

2011. ápr. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!