Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehetnek olyan emberek,...

Walter_Dornberger kérdése:

Hogy lehetnek olyan emberek, akiket nem zavar a rajtuk kinövő óriási pattanás?

Figyelt kérdés

Én magamon nem tudok elviselni semmilyen pattanást , hanem szépen kinyomom. Néhány emberen viszont borsónyi tetejű fehér - vörös hatalmas gennyes pattanást látok, amit szinte "növesztenek". Hogy lehet ezt elviselni, néha komoly késztetést érzek arra hogy megkérdezzem, nem hányja este tele a mosdót amikor tükörbe néz?

Szóval miért növesztenek maguknak óriáspattanást néhány fiatal, ez valami új divat?


2011. ápr. 22. 15:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem szabadna hozzányúlni,Elfertőződhet és még csúnyább lehet.Más kérdés,hogy én sem tudnám megállni a dolgot,de nézzük úgy,hogy Ők ilyenek,mi olyanok vagyunk,mindenki úgy jó,ahogy van.
2011. ápr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Ja, amikor majd a kinyomott pattanásod nyoma örökké a pofidon marad, te is nagyon szexi leszel.
2011. ápr. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hát nem hiszem, hogy divat lenne..:/ én is már láttam eléggé sok mindenkin ha magamon látok egyet szépen kinyom és kész is.. de másnak teli van a homloka rohadt nagyookal, piros undorító..stb. :/ nem értem azokat miért nem tudják kinyomni.vagy kozmetikushoz menni ha nem mernek hozzányúlni..x)
2011. ápr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Van egy idő amíg beérik, sajnos, ha előbb piszkálja nem is biztos, hogy ki tudja nyomni.

Nem minden ilyen dudor kinyomható, és pont sajnos a leghatalmasabbakban nincs is semmi, csak mélyen.

2011. ápr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

esetleg az is lehet, hogy nem vették észre.

Pont valamelyik nap történt velem, hogy reggel láttam, hogy lesz egy pattanásom, de még nem is volt nagy, csak egy icipici piros pont. Mikor hazaértem 5 óra múlva már ilyen fehér gennyes izé volt. És senki nem szólt volna :@

2011. ápr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 yuda ***** válasza:

Én is csak tippelni tudok és iserek párokat is, a fiú igényes, a lány tele van ilyen icsodákkal és jól megvannak -én is ahhoza réteghez tartozom, aki biztos rendben tartaná.


Oka szerintem, hogy egyik ember igényesebb, másik nem,- vagy olyan szinten nem érdekli a külvilág véleénye, --úgy tűnik nem alakult ki ez az igény.Biztos belenéznek ők is a tükörbe, de ez a része rejtélyes okból nem érdekli őket. :)

2011. ápr. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ugyanúgy mint az előzőnek: reggel még kis piros folt délre már gennyes:P

nem is vettem észre! de én is kinyomós fajta vagyok, engem nagyon zavar a gennyes pattanás.

2011. ápr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Amúgy miért maradna meg a pattanás helye ha kinyomjuk?

Én mindig kinyomtam mégis színtiszta, egyenletes az arcom, 1 db "maradék" sincs rajta.


Kozmetikusokat is "elítéled"? Ők is nyomják ám...

2011. ápr. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól maradhat heg, hogyha rosszul nyomod ki. Én ismerek oylat, akinek ettől tök csúnya az arca, mert rajta vannak az ilyen hegek. Arról nem beszélve, hogy könnyen elfertőzhet, meg ha úgy nyomkodod, akkor lehet, hgoy csak mélyebbre kerül a szennyeződés, akármi...
2011. ápr. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát akkor elég béna és igénytelen ismerősöd lehet...

Én konkrétan lefertőtlenítem, a tövétől nyomom ki, utána is fertőtlenítés, stb

2011. ápr. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!