Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet valami vitaminnal...

Lehet valami vitaminnal lassítani az őszülést? Az első pár ősz hajszál után mennyi időbe tellett, míg annyira ősz lettél, hogy festetni kell a hajad?

Figyelt kérdés

35 évesen őszülésnek indultam! Nemrég a férjem fedezett fel a fejemen egy, vagy két őszülő hajszálat, tegnap meg én vettem észre egy ősz szemöldök szőrszálat...

Teljesen kész vagyok! Tiszta depresszióba zuhantam, erre még nem vagyok felkészülve. Amúgy sem vagyok bombanő, van elég bajom, hát most itt van még ez is! 35 évesen. Miért?


2011. ápr. 22. 16:24
 1/7 yuda ***** válasza:

Egy jó és egy rossz hírem van számodra:


Rossz: őszülés ellen még nincs megbízható gyógymód,festékek kifogynak belőle sajna.


Jó hír: örülj, mert a te korod előtt már legtöbb nő festeti a haját, mert sokkal előbb megjelentek az őszhajszálaik. Gyönyörű hajfesték színek vannak, kezdve a tiédhez ugyanolyantól az egészen extrémekig- ha zavar az őszülés, akkor kisérletezgess kedvedre!

2011. ápr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Brü-hü-hü...

Köszi a kedves, vígasztaló szavakat, aranyos vagy, hogy azt írod, vannak, akik már hamarabb is őszülésnek indulnak. De szerintem azért nem olyan sokan vannak a korai őszülők. :-)


Teljesen kivagyok, hogy nemsoká havi program lesz a hajfestés is. Baromira hiányzott...

Anyagilag, és időben sem mindegy, nem beszélve arról, hogy rá egy-két hétre már látszani fog, ahogy lenő, és az olyan csúnya. NEM AKAROM! :-(

2011. ápr. 22. 16:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 28 évesen vettem észre az első ősz hajszálakat. Most 31 vagyok és azóta sokkal több van sajnos de még mindig nem kell miatta festetnem a hajam. Mert az alsó hajszálak őszülnek inkább és szerencsére nem látszanak, bár igaz, hogy tépkedem őket. Inkább mint a festék. Úgyhogy szerintem ha most fedeztél fel egy kettőt akkor még van öt éved addig hogy festetni kelljen, bár valószínű ez is mindenkinél más és más.

Én is nézegettem régebben hogy mit lehetne az ősz hajszálak ellen tenni és találtam egy kínai gyógynövényes tablettát az a neve hogy Fo-ti. Erről azt olvastam hogy megállítja az őszülést, de én soha nem próbáltam. Most kisbabát szeretnénk és nem akarok semmit szedni még akkor sem ha gyógynövényből van. Különben kipróbálnám ill. szülés után szerintem ki is fogom próbálni.

Meg most találtam egy másik terméket az a neve hogy Reparex. Esetleg nézz utána ezeknek hátha segítenek.

2011. ápr. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szia!

De jó, hogy írtál, köszi!

Szóval bízhatok még kb. öt évben. Már annak is örülnék. Sokminden történik öt év alatt, hátha felfedezik addig az öregedés ellenszerét. :-)

Feltétlenül utána nézek az általad javasolt szereknek!

2011. ápr. 25. 20:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia

11:49-es vagyok. Ha valamelyik szert kipróbáltadt és bejött akkor írd meg nekem is légyszi. Privit is írhatsz :)

2011. ápr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Most nincs pénzem, de az elkövetkező egy-két hónapban megveszem valamelyik csodaszert.

Viszont minimum egy év, mire kiderül, hogy valóban lett-e eredménye. Nem? :-) Nem pár nap alatt fog meglátszani.

Főleg, hogy egyelőre nem is látványos az őszülésem.


Amúgy persze, majd megírom! :-)

2011. ápr. 28. 23:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Ok köszi. :) Nem baj ha csak egy év múlva lesz eredmény akkor is várom a véleményed a csodaszerekről. :)
2011. máj. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!