Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véres hasmenés, erős görcsök,...

Véres hasmenés, erős görcsök, hányás, hányinger mitől lehet?

Figyelt kérdés

A hét elején voltam osztálykiránduláson, ahol kicsit visszatartottam a "nagy dolgot", és kb két napja nagyon görcsöl a hasam. Azóta állandó hasmenésem van és hányingerem, ma reggel hánytam is. Viszont ma észrevettem hogy eléggé véres volt a székletem és borzasztóan megijedtem. Magas hőemelkedésem is van. Mitől lehet? Nagyon félek.:(

Nem tudom, hogy lehet-e összefüggés, de az apukámnak is volt erős hasmenése a hét elején, de neki már szerencsére elmúlt.

16/L


2011. ápr. 22. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha véreset kakiltál, azonnal irány a doki! Még ma! Lehet, hogy semmi bajod, csak úgy alakult, de nagy problémát is jelezhet a véres széklet.

A hányás is, meg hogy nagyon görcsöltél.

2011. ápr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is elmennék a helyedbe orvoshoz. A véres széklet, a hányás, a hőemelkedés, a görcs túl sok egybeesés. Megéri megnézetni magad, hiszen hosszú hétvége jön. Én nem várnék ezzel jövő keddig.
2011. ápr. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Orvos nem árt, de ha friss vér volt, akkor valószínűleg berepedt, aranyér, vagy ilyesmi, ha visszatartottad megeshet, utána pl elkaptad apukádtól vagy akárhol a szaporát, a seb elfertőződött, begyulladt, hőemelkedés passzol, hányás meg a betegségtől.

Ha alvadt vér volt, akkor SOS ügyelet, mert az elég radikálisan halálos tud lenni. De mindenképp irány az ügyelet, ha kellően pocsékul vagy, orvosok nem tudom, hogy lesznek az ünnep miatt is, ugye. :S

2011. ápr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, most már valamivel jobban vagyok, nincs hányingerem, és már nem is véres. Köszi a segitséget!:)
2011. ápr. 23. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!