Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy hívják azt, aki két...

Hogy hívják azt, aki két embernek képzeli magát?

Figyelt kérdés
Hallottam egyszer egy szót rá, aztán gondoltam arra hogy szenilis de rájöttem hogy az mást jelent.. (a kategóriáért meg bocsi, nem igazán tudtam hova rakni..köszi a válaszokat)
2011. ápr. 22. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
skizofrén, tudathasadásos
2011. ápr. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Skizofrén.
2011. ápr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ááááá azaz! köszönöm!
2011. ápr. 22. 22:01
 4/7 anonim válasza:

Ez igy nem igaz!Most nincs idom elmagyarazni,tessek wikipedian utana nezni,de a skizofrenia egyaltalan nem ezt jelenti.A disszociativ szemelyisegzavarra gondoltal.

Amugy nagyon sokan vannak ebben a tevhitben,mint az elozo valaszolok is.

2011. ápr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"Az elterjedt "tudathasadás" kifejezést tévesen használják a skizofréniára és disszociatív személyiségzavarra is, összekeverve a két fogalmat. A valóságban a skizofrénia nem azonos a többszörös személyiséggel."
2011. ápr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tehát a kérdésre válaszolva ennek a betegségnek a neve Disszociatív személyiségzavar.
2011. ápr. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ohh! O_o Pedig nekem azért volt ismerős a 'Skizofrénia', hiszen régebben én ís így tudtam..

Hát köszönöm a választ! Most már ezt is tudom! :))

2011. ápr. 25. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!