Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mért van az hogy egy két...

Mért van az hogy egy két ember elmegy teszem azt thai-boxolni megtanul 4-5ütés technikát, lemegy kondiba megemelni 4x a 60kg-s súlyt és akkor ő már nagy emberNek képzeli magát? Azt hiszi bárkit lerendez. értem én kell az önbizalom na de komolyan? .

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Nagyon szar a mondatszerkesztésed, már bocs. Leírom helyesen, hogy ne az legyen, hogy csak kritizálok, de nem javítok:

"Miért van az, hogy egy-két ember elmegy, teszem azt, thai-boxolni, megtanul 4-5 ütéstechnikát, lemegy kondiba megemelni 4x a 60kg-s súlyt és akkor ő már nagy embernek képzeli magát? Azt hiszi bárkit lerendez. Értem én kell az önbizalom... Na de komolyan? "



Bocs, szúrta a szemem. Amúgy nem vagyok magyartanár, 18 éves vagyok, de szívemen viselem a magyar nyelvet:D



Amúgy a válaszom: aki primitív ember, az csak fizikailag tud érvényesülni. Mindenkinek kell valami, amiben kiemelkedhet. Ez valakinek a tanulás, valakinek meg a sport. De amikor valaki kifejezetten dicsekszik, hogy ő a májer... na az általában valami kisebbségi érzést próbál ellensúlyozni.

2011. máj. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a javítást, lényegében majdnem leírtad ugyan azt. Leszámítva hogy kijavítottad a hibákat.


A választ köszönöm, én is így gondolom. :D

2011. máj. 11. 21:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy igazad van, de szerintem az is ugyanilyen szánalmas, amikor valaki elmegy egy diszkóba, 3-4 fajta monoton zenére ugrál, kavar 2 p.csával és utána erre veri magát, hogy ő most mekkora májer.


Akkor a sportnak és az erősítésnek már inkább több értelme van szerintem.

2011. máj. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Aláírom. De már elég idegesítő hogy itt jár a szája hogy "bemegyek a discóba, azt még a kidobókat is lerendezem.".
2011. máj. 12. 06:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Na az e legsúlyosabb, ha diszkózik meg izmoskodik is :D
2011. máj. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ott a pont. :D
2011. máj. 12. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!