Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Céges hűtőből lopós embernek...

Céges hűtőből lopós embernek mit kéne adni?

Figyelt kérdés

Azért az egészség témakörbe írom, hogy ajánlatok valamit, ami nem méreg, nem veszélyes, de eléggé rosszul lesz tőle a tolvaj, esetleg kiütést okoz, vagy valamit, hogy látható legyen ki volt az.

Hashajtó cseppeknél egy kicsit durvábbat szeretnék. :)

Már sok ezer forintnyi ételt loptak el, kicsit betelt a pohár.


2011. okt. 27. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Aztán ha pont az az ember érzékeny arra a szerre te mész a börtönbe...
2011. okt. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az első válasz befejezetlen, mert megoldást nem kínál, sőt szinte sugallja, hogy tűrj békével.


Én a hashajtót tartanám célszerűnek. Vagy valami romlott buggyant trutymót.


Amúgy meg ha olyan cuccod van, amire a lopós extraérzékeny, de te nem, akkor nem büntethetnek. Pl a tolvaj laktóz vagy gluténérzékeny, neked saját kajád lehet olyan, ami ezeket tartalmazza.

2011. okt. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem megy börtönbe. Nem kell a más kajáját lopkodni, ennyi. Ha paradicsomot teszek a szendvicsembe és a tolvaj anafilaxiás sokkot kap tőle azért én vagyok a hibás?

Hát nem....

2011. okt. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Pont azért olyat keresnék, ami nem veszélyes.

( Szívem szerint gyilkos galócát darabolnék bele, az ilyen genetikai hulladékért nem kár, de azért mégsem... )

2011. okt. 27. 17:55
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem anno a poharamból ittak mindig és ez rohadtul idegesített.


Egyik nap bementem taknyos beteg influenzásan a táppénzes papíromat leadni, és szünet előtt pár perccel taknyos-nyálasan összenyaltam a pohár szélét.


Tudom, hogy undorító és betegesen gonosz dolog, de már nagyon kiakasztott hogy mindenféle löttyöt isznak a poharamból.


Amikor visszamentem táppénzről rátettem egy matricát a pohárra, hogy vigyázz, fertőző. Soha többé nem vette el onnan senki.


Gondolom rájött az illető, hogy miért lett beteg.


A lényeg: ijeszd el valamivel a tolvajt. ha házi ételed van, vagy olyan amibe bele tudod csempészni, akkor nagyon nagyon sok erőspaprikát tegyél. Attól látványosan szenvedni fog. Arra a pirosra gondolok, amit füzérben kiszárítva árulnak. Összemorzsolod és beleteszed. De rengeteget!!!


A csillipor is jó de nagyon erőset vegyél.

2011. okt. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

17:54 vagyok

ami eszembe jutott az a fogászaton használt lepedék megszínező cukorka amitől piros lesz az ember szája.

Az szerintem elég feltűnő.

2011. okt. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

De most gyógyszerekről beszélünk, nem paradicsomról.

"Hashajtó cseppeknél egy kicsit durvábbat szeretnék. :)"

De ha megoldást akar, egyszerűen tegyen valamibe lejárt majonézt, tejet, csináljon valami nagyon rossz ízű kaját, utána egy darabig nem fognak lopkodni.

2011. okt. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hm, a chili jó ötlet, lehet kapni kapszaicin kivonatot, azzal fel lehetne turbózni a dolgokat.


Kár, hogy az LSD illegális, az pont jó lenne. Aki a folyosón küzd a sárkánnyal, az a tolvaj. :D

2011. okt. 27. 18:09
 9/9 anonim ***** válasza:

"Az első válasz befejezetlen, mert megoldást nem kínál"


De az egyetlen, ami eddig a törvény határain belül van.

Esetleg ki kellene deríteni, hogy ki az. Mástól is lopnak? Tegyetek oda egy kamerát! Utána meg fegyelmivel repülhet. Ennyi.

2011. okt. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!