Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Öngyilkossági kísérletből...

Öngyilkossági kísérletből származó hegeket hogy lehet eltüntetni?

Figyelt kérdés

Tavaly csináltam egy hülyeséget, felvágtam a csuklóm, és most van ott pár elég ronda heg :/ Eddig nem érdekelt, de jön a nyár, és nem akarok végig hosszú ujjú pólóban mászkálni :P Valahogy el lehet ezeket tüntetni? Plasztikai sebészet nemigen jöhet szóba, mert annyi pénzem nincs :(

23/F


2011. ápr. 23. 20:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Tegyél rá karkötőt.


Vannak férfiasabb darabok is.


Amúgy a kutya nem szokta nézni mások csuklóját. :)

2011. ápr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Karkötő, karóra... sok lehetőség nincs. Esetleg tetováltass oda valamit... bár az inkább csúfítaná, de lehet, hogy egész jól sikerülne. :S
2011. ápr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem is van, de sose jutott még eszembe, hogy el kéne tűntetni. Legalább emlékeztet rá, hogy milyen hülye voltam és ne legyek megint ilyen.
2011. ápr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ha kérdezik tagadd le hogy emó voltál és mond hogy megtámadott egy kutya :P
2011. ápr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem voltam emó :P De a kutyás ötlet nem rossz :D


Sajna hosszában vannak, szal karkötő vagy karóra nem takarja :(

2011. ápr. 23. 20:33
 6/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a melóm miatt néha elég komoly emberek között mozgok, és ott nagyon nagyon nem áll jól egy ilyesmi :(
2011. ápr. 23. 20:35
 7/12 anonim ***** válasza:

szia!


Mondd azt, hogy ínhüvelygyulladás miatt műtöttek, vagy megsérült a kezed, és fel kellett vágni. Mást nem nagyon tehetsz.

2011. ápr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Valakit egyszer kényes témáról kérdeztek, és nem szeretett volna válaszolni rá, mert fájdalmas dologgal volt kapcsolatos. Ő csak annyit mondott rá, hogy ez a múltjának egy része, amiről nem szeretne beszélni. Aztán ha lesz barátnőd(ha most nincs), vele nem árt majd őszintének lenned :), neki majd elmondhatod.
2011. ápr. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Van az a csuklószorító, amit sportolók viselnek, az nem lenne jó?
2011. ápr. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ööö hát állítólag létezik valami krém, ami begyorsítsa a hegek eltüntetését, azt hiszem, hogy a kozmetikustól lehet kérni + lézeres kezeléssel szerintem lehet javítani a helyzeten, báris ezt mondták nekem, mivel nekem is van 2-3heg pattanás miatt...:)
2011. máj. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!