Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A depressziósok körében miért...

A depressziósok körében miért az érfelvágás a leggyakoribb öngyilkossági módszer?

Figyelt kérdés

100% esély van arra,hogy belehal az illető? sok olyanról hallottam,hogy próbálta felvágni az ereit,de nem sikerült.

nem,nem akarok öngyilkos lenni mielőtt bárki azt hinné..csak kíváncsi vagyok!


2011. szept. 9. 07:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Talán az a leg-egyszerűbb. Akinek nemsikerül, az nem is akarja igazán. Elég csak a nyaki ütőeret elnyisszenteni, és 100%, hogy fekete autóval viszik el.
2011. szept. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Ez tévedés, a leggyakoribb a gyógyszer-túladagolás.
2011. szept. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%

Azért, mert mindenhol erröl irnak a legdramatikusbban, meg a filmekben is ez a leglátványosabb.

De ennek ellenére sokkal gyakoribb a gyógyszermérgezés mint módszer.

2011. szept. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%

Mert igazából nem is akarnak azok lenni.....

De most nem??? Ha az akarok lenni, akkor tutira megyek, nem pedig lutrira. Pl. kiugrok a sebes vonat elé és hasonlók...

2011. szept. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
Persze, ha bogyót veszek be, még van egy kis időm. Van időm üzenetet hagyni, hátha valaki felfigyel rám. Hátha valaki észreveszi, hogy komoly lelki gondban vagyok, és foglalkozik velem. Ezt az utolsó esélyt még megadom magamnak, mert nem is igazán szeretnék meghalni, csak hát nehéz az élet.
2011. szept. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%

nem hiszem, hogy az érfelvágás a leggyakoribb.

Nekem biztos nem lenne ahhoz idegzetem, nem akarnám, hgoy még a végén is fájjon. Személy szeirnt bevennék egy csomó altatót és alkoholt innék rá, aztán befeküdnék egy kád vízbe.

2011. szept. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%
szerintem nem fáj különösebben az ér felvágása, és úgy olvastam, h csak elgyengülést érez az ember, olyat is hallottam, h ha csak egy ütőeret vágsz fel, akkor meg nem 100 h meghalsz, ezért ha vki tényleg meg akar halni akkor minél többet vág fel pl nyak, sarok és persze csukló stb
2011. szept. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
40%
Hát én vagdosom magam, úgyhogy tudom milyen ha valaki közel áll ahhoz, hogy felvágja. Jó én nem akarok meghalni, és semmi ilyesmi, nem azért csinálom, de ez nem is tartozik ide. Azért ha valaki úgy istenigazából fel akarja vágni úgy, hogy biztosra menjen, az azért fáj. Kivéve talán akkor, ha előtte az illető sokat ivott vagy valami bódult állapotban van. És mondjuk azért (ha nem találnak rád) az is hosszú időbe telik, míg elvérzel, talán azzal felgyorsítod az időt, hogy beülsz egy forró vizes kádba. De ha valaki öngyilkos akar lenni, szerintem a gyógyszer a legjobb, és a legfájdalommentesebb. Beveszed, és elalszol...
2011. szept. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%

Utolsónak: vagy előtte iszonyatos gyomor és fejgörcsöket kapsz és elkezdesz hányni, meg minden...

De ha elaludnál szépen akkor tényleg az lenne a legjobb, de sajnos nem épp így megy.

2011. szept. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%
mondjuk az áramütés az tuti gyilkos, mondjuk turkálj a konnektorbanvagy vagdoss vezetékeket, az gyors és biztos megoldás, a gyógyszerezést simán túlélheted, ha időben észreveszik és kimossák a gyomrod, viszont lehetnek maradandó következményei.
2011. szept. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!