Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kullancsriasztó nyakörv...

Kullancsriasztó nyakörv gyerekekre? Bolhák és kullancsok elleni nyakörvet lehet-e kiránduláskor a gyerekek derekára vagy a lábára tekerni? Ez egyszerûbb lenne az oltásnál vagy spraynél. Megvédené ôket? Mi lehet az ellenérv?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Gyártanak embereknek kullancsriasztó nyakörvet? :-O
2011. ápr. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Na azt ne mondjátok már, hogy a kutyáknak való nyakörvet akarjátok a gyerek lábára, meg derekára tekerni. :DDDDD


Jóval egyszerűbb megvenni a kullancsriasztó sprayt, azzal befújkálni a bőrét és a ruháját. Ettől biztos nem lesz baja, és valószínűleg a kullancsok is távol maradnak.


[link]

2011. ápr. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

:o hát én még ilyenről nem hallottam:O


Kifejtenéd bővebben, hogy mire gondolsz?

2011. ápr. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gondolom nem véletlen az, hogy emberek nem használják a kutyáknak kitalált bolha és kullancs elleni nyakörvet, nem ? :D
2011. ápr. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel etethetnéd a gyerekeket kutyakajával, egyszerűbb mint főzni, nem? -.-"
2011. ápr. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyk válasz sem hasznos. A gúnyolódás soha nem jó válasz. Kösz
2011. ápr. 25. 12:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnáljuk. Én még mindig azt javaslom Neked, hogy inkább sprayt használj és ne kutyanyakörvet. Ha ez nem hasznos én nem tudok mit tenni. De majd ha pöttyösek/kiütésesek lesznek a gyerekek a nyakörvtől akkor ne csodálkozzatok rajta. Nem véletlen, hogy ezt emberek nem használják, de hát Ti tudjátok...
2011. ápr. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hülye kérdésre hülye válasz.

Ha ennyi józan paraszti eszed van, inkább ne is kérdezz, mert csak lejáratod magad.

Lehet inkább kutyát kéne tartanod, nem gyerekeket nevelni. Legalábbis a kiírt kérdésed alapján ezt gondolom.

2011. ápr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Valóban irritáló lehet, ráadásul nem is hatékony.

Gondolj bele, egy kutya hossza 60cm kb ilyen távon hat a nyakörv, egy gyerek 120-140 cm akkor kéne rá tenni 2 nyakörvet ilyen távolságra egymástól.

Ha a kutyáról veszed le, akkor még egy ok arra hogy irritálná a gyereket, vagy bármi mást elkapna.Mert ugye lehet hogy bolha írtós is az a nyakörv, de láttam én már bolhaírtozott kutyában bolhát.Szóval meg van az esély arra hogy bolhás lesz a gyerek.

Ha viszont újat akarsz venni, akkor semmivel nem macerásabb és nem drágább sprayt venni.

2011. ápr. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!