Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy éljek egészségesen 12...

Hogy éljek egészségesen 12 óra munka mellett?

Figyelt kérdés

12 órában dolgozom, 3 nap munka, 3 nap pihenő. Neki kell állnom fogyókúrázni és tornázni. A gond az, hogy csak a 3 pihenőnapban lenne időm mozogni, az egészséges táplálkozást talán még tudom tartani munka mellett, a rendszerességet megint nem, mert hol éjszakás vagyok, hol nappalos (reggel 6-tól este 6-ig)

3 nap munka alatt nem lesz időm mozogni, mert így is jó, ha 6 órát alszom a sok buszozás miatt. Így hogy építsek fel egy új rendszert?

Míg 8 órában dolgoztam, régen működött, hogy mindennap beiktattam fél óra tornát. Így már esélytelen.


2011. ápr. 25. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Bocsi az offolásért.


Nokia?

2011. ápr. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szegény:( Így tényleg nem könnyű átállni. Próbálj meg a munkahelyedre salátát vinni, de ne olyat, amitől már 5 perc múlva éhes leszel, hanem tegyél bele csirkemellet, pirított barnakenyeret, sajtot vagy akármit. Mikor elindulsz otthonról, reggelizz meg rendesen, igyál kávét édesítőszerrel, egy szendvicset, ami rozskenyérből van, szalámival vagy joghurtot mellé. Ebédre a fent említett saláta, uzsonnaként egyél almát, banánt, vagy joghurtot, vacsorára pedig csinálj valami levest. Abban a 3 napban fuss esténként, és iktass be 1 óra tornát, amiben hasizomgyakorlatok, combgyakorlatok, karizom erősítők is vannak, tehát minden. Magadnak találd ki, közben tegyél be valami pörgős zenét és nézd esetleg a tévét is.
2011. ápr. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, flex.
2011. ápr. 25. 12:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok és bocsi, hogy megint offolok.


A másik tippem az lett volna. Gondolom a zegi flexről van szó, mert ott álltak át nemrég a 8 órás munkarendről a 12 órás munkarendre. Tényleg annyian rosszul lesznek naponta, mint ahogyan mesélik?

2011. ápr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, arról van szó. Nos, az első két hétben, ha igaz, 3-an meghaltak. Nem tudom, így van-e, egy biztosan meghalt, mert az anyukám műszakjában dolgozott. Álló munkában rosszul lett, elájult és lefejelt valami vascsőt, vagy valami gépet, és a fejsérülésbe halt bele.

Egy időben számoltuk, hányszor hívtak hangosban elsősegélynyújtót... 17-et egy műszak alatt, de sokszor nem mondják be, hisz helyben is akad, aki ellátja az embert.

2011. ápr. 29. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!