Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Néhány évvel ezelőtt 2-3...

Néhány évvel ezelőtt 2-3 fiatalember véletlenül felfedezett olyan "Molekulát"ami gyógyítja a cukorbetegséget. Mondták, hogy már az állati kisérleteknél tartanak. Mikor lesz már belóle a betegek számára is orvosság? Nagyon várjuk a híreket!

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:
őőőő én a tv ben láttam egy idősebb magyar nőt aki valami 75 féle gyógyfűből kotyvaszt egy teát ami egy az egyben gyógyítja, de nem árulja el az elkészítési módot senkinek sem. A deltában volt.
2011. ápr. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

23:33 pedig ha eladná a receptet milliárdos lenne. úgyhogy szerintem kamu volt.


a molekula az lehet valós dolog. de ezeknél nagyon sok állat kísérlet kell. nem akarnak rontani a meglévő helyzeten. szerintem még nem jutottak el oda se hogy majmokon teszteljék. arról már tudnánk

2011. ápr. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mi értelme lenne, hogy kamuzzon?

Az arcát sem vállalta a riportban, ráadásul egy öreg nő valahol bács megyében.

2011. ápr. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt a betegseget a legtobb esetben a rossz etkezesi szokas, illetve a stressz valtja ki,

tehat gyogyitani csak ugy lehet, hogy a beteg valtoztat a sajat eletmodjan.

2011. ápr. 26. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Az abszolút inzulinhiánnyal járó I - es tipusú cukorbetegséget nem a stressz meg a rossz táplálkozási szokások okozzák, hanem a hasnyálmirigy veleszületett gyengesége. Azért mondjuk egy kétéves gyerek még nem igazán jutott el abba a stádiumba hogy betegre egye magát. A II - es típusú cukorbetegség lényegesen többször alakul ki ha halmozódva előfordult már a családban. Ebben az esetben fontos hogy az egyén ezt figyelembe vegye és tudatosabban ügyeljen az egészségére, mivel genetikailag nagyobb az esély hogy cukorbeteg lehet. Amelyik családban nem volt senki cukorbeteg, ott semmi köze nincs a táplálkozásnak a kialakulásához. Legalábbis nem attól lesz valaki az, hogy édességeket eszik, hanem attól ha nagyon elhízik, ennek következtében 50 éves kor körül előfordulhat inzulinrezisztencia, de ez sem törvényszerű. Persze nem kell egészséges embernek sem túlterhelni a langerhans szigeteit, mert valamikor meg gyengülnek majd. De lehet hogy sokunknál csak 70 éves kor körül. Gyógymód az inzulinon kívül sajnos nincs még rá.
2011. ápr. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!