Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szívzörejjel érettségizhetek...

Szívzörejjel érettségizhetek testnevelésből?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy erről szakorvost kell megkérdezni, természetesen megfogom amint lesz rá lehetőségem.


Nem tudja valaki véletlenül, hogy lehet-e így?


2011. ápr. 26. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
he???????? szívzörejbe nem halsz bele (tesiből sem vagy felmentve, ugye ;)), az meg, hogy miből érettségizel a te dolgod
2011. ápr. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze. Az nem betegség. Ha nem vagy felmentve, akkor vizsgázhatsz.
2011. ápr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem betegség? Akkor mi? Ha a szívemben nem megfelelően működik egy billentyű, én azt betegségnek nevezném, még akkor is ha hálIstennek nem lehet belehalni.

Egyébként köszönöm a válaszokat!

2011. ápr. 26. 20:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Hidd el, nekem is van és még nagyon sok embernek. Belgyógyász mondta rá, hogy nem betegség, hanem állapot. Kardiológus mondta rá, hogy semmiképpen ne tekintsem betegnek magam. Szóval ne egy rokkant szerencsétlent lássál a tükörben, mert ez tényleg nem betegség, csak figyelni kell rá.
2011. ápr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!