Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szülhet-e még gyereket, (ki...

Szülhet-e még gyereket, (ki tudja-e hordani) Gyermekét?

Figyelt kérdés
Az a nő, akinek már született, természetes úton egy kislánya (4 éves idén), viszont időközben eltünt az 5-ik csigolyája???
2011. ápr. 28. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Eltűnt? Azt hogyan? Csak úgy nem tűnnek el csontok?


Egyébként terhesség során a legnagyobb terhelés a gerincen van, úgyhogy rizikós. Szerintem egy nőgyógyásszal beszéljetek erről.

2011. ápr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Na, ez tuti az a kérdés,amit csak az orvos tud megválaszolni.
2011. ápr. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

:)) Jó kérdés, én is erre lennék kíváncsi hogyan tünhet el egy csigolya??? Az illető így próbálja elérni, hogy a felvett szocpolt a második gyerekre eltötöljék. A férje válni akar, de még nem adta be a válókeresetet, s a nő most mindent bevett, hogy milyen beteg. Állítólag bármikor elájulhat...igaz még egyszer sem történt meg.:)Dolgozni nem akar. Sőt legutóbb a gyereke miatt nem tudta a karrierjét építeni. De már azt is kitalálta (kb. 2 hónapja), hogy jobb lenne meghalna s a gyereket is magával vinné...Szerintem skizofrén. Lelkileg instabil...Hosszú történet!!!


Köszönöm a válaszokat! Mivel orvosi papírokat nem láttunk csak a mende-monda létezik erről, ezért lettem volna kíváncsi van-e ennek valóság alapja, mármint, hogy ilyesmi megtörténhet.

2011. ápr. 29. 06:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor itt inkább értelmi, mint fizikai problémák vannak. Gondolom nem tolószékkel közlekedik és nem is béna, pedig ha eltűnne egy csigolyája, az igencsak megnehezítené a járást is.
2011. ápr. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
megtörténhet hogy csigolya szinte "eltűnik" vagy elkopik, vagy összecsontosodik. De mindkettő hosszú folyamat.
2011. ápr. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Dehogy van tolószékhez kötve:))) Egy csont, ráadásul csigolya, ami nem igazán vékonyka, nem tűnik el csak úgy. Még 4 év alatt sem. Persze nem vagyok orvos, de hülye sem.:)) Mindez arra jó, hogy sajnáltassa magát és húzza az időt a válóper, munkavállalás miatt. 36 éves. A veséjével voltak problémái, de évek óta rendben van ezen a téren. Más egészségügyi gondja/baja nem volt, nem tudok róla. Ahelyett, hogy örülne egészséges, bebeszéli magának az ellenkezőjét. A legnagyobb baj, hogy ezt teszi a kislánnyal is. Élveznie kellene a gyerekkort, ehelyet ha már köhög egyet a gyerek rohan vele az orvoshoz. Az Apja folyamatosan azt hallja, hogy beteg a gyerek (külföldön dolgozik), amikor viszont együtt tölt egy kis időt a kislánnyal 1-2 hét, sosem ezt tapasztalja. Életrevaló, cserfes, okos kislány. Ha a nő hipohonder, jó lenne ezt nem nevelné a kisgyerekbe is. Nem hiszem, hogy erre van szüksége....


Köszönöm a kommenteket!


Szép napot mindenkinek!

2011. máj. 3. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!