Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan ismerősöd, aki...

Van olyan ismerősöd, aki megbánta, hogy gyermeket vállalt? Olyanra gondolok, aki szereti nagyon a gyerekét, de megbánta, hogy így döntött és ezt be is vallja, vagy látszik rajta néha.

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyan ismerősöm van(konkrétan az anyósom) aki azt mondta,hogy alig várta ,hogy felnőjjön a lány és ne kelljen vele foglalkozni,és élhesse az életét!
2011. jan. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen van. Nagyon munkamániás, és nem bírja elviselni hogy otthon kell ülni a babával és nem dolgozhat. Nagyon akart egy gyereket, de nem volt tisztába vele, hogy a gyerekvállalás önfeláldozással jár, és most úgy viselkedik mintha az egész világ hibás lenne, hogy neki babáznia kell. Igyekzik önállóságra nevelni a gyereket, de túlzásba viszi, annyira hogy szerintem a gyerek kárára mehet.
2011. jan. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Nekem csak olyan van, aki azt "bánja" (persze nem így mondanám) hogy kettőt vállalt, mert igen nehéz helyzetbe kerültek, ráadásul most egyik gyerek sem tud már menni a szokásos nyelvi táborokba, sportra, stb, mert nagyon lecsökkent a jövedelmük. A férj szerint, ha csak a lányuk lenne, akkor neki még ki tudnák "termelni" a rávalót, de a kettőnek már nem.


És őszintén remélem, hogy a sors nem fogja őket megbüntetni emiatt a gondolatuk miatt.

2011. jan. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A szomszédom csak azért szült egyet, hogy legyen aki örökli az összeharácsolt sokmindent, ne vesszen kárba a haláluk után. De egy jégkirálynő, nem láttam még, hogy megölelte volna a gyereket, ha nem lenne olyan anyagias, hogy még a halála után is féltse a cuccait, nem szült volna.
2011. jan. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ma 14:31 nem értelek mért büntetné öket a sors?

Nyilván tudták hogy 2 gyerekre 2-szer annyi pénz kell, a nyelvi tábor meg nem létszükség.

2011. jan. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó válaszoló!


A sors büntetését úgy értem, hogy remélem, nem "veszítik" el az egyik gyereket. A legjobb barátnőm mikor terhes lett, öröm helyett agonizálni kezdett, hogy jaj, most le kell mondjon egy céges utat, ami neki nagy lehetőség, stb. stb. Rá egy hétre elment a babája. (Így értettem).

2011. jan. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!