Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet tenni valamit izzadékony...

Lehet tenni valamit izzadékonyság ellen?

Figyelt kérdés

Ez a gond csak a hónom alján áll fent. Más testtájakon teljesen normális a dolog.

Bármilyen dezodort használok, nem változik semmi, és egyszerűen csak fekete ruhákat tudok hordani.

Nyáron majd' megsülök a feketében, de már próbáltam világosban is és nem volt jobb... sőt... kb óránként kellene váltanom a ruháimat, hogy ne legyen izzadtságfoltos :S

És ez a probléma nem csak fizikai megterhelésnél jön elő: az asztalnál ülve vagy csak simán sétálgatva egy kellemesen meleg tavaszi délutánon...

tud valaki ajánlani valamit ez ellen? :(

Megkeseríti az életemet.

(18 éves lány vagyok)


2011. ápr. 28. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
A drogériába vagy a gyógyszertárba is vannak kifejezetten jó izzadás elleni szerek és az ott lévő dolgozók segítenek kiválasztani a megfelelőt, ami bőrbarát és stb.
2011. ápr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ez segít-e neked. Mexikói nő ismerősünk hívta föl a figyelmet a citrom használatára. Vagyis egy darabka citrommal bedörzsölni a hónaljat. Ezt kipróbáltam, és nagyon jók a tapasztalataim: mintha kevesebbet izzadnék, és főként nincs kellemetlen szaga az izzadtságnak. (Ő ezt amiatt is használja, mert úgy tudja, ezzel csökkenthető a mellrákveszély. (Kutató))
2011. ápr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!