Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Utazási pánikom van. Tudtok...

Utazási pánikom van. Tudtok ajánlani valami gyenge nyugtatót erre?

Figyelt kérdés
Buszon,kocsiba,vonaton,repülön megörülök annyira stresszelek iszonyú rossz már nem bírom. Szeretnék valami gyenge nyugtatót ennek enyhitésére. 15/F
2011. ápr. 28. 21:45
 1/4 anonim válasza:

nekem is ez van, felesleges a bogyó...tereld a figyelmed máshova pl zene hallgatás. nekem bevált.


L/20

2011. máj. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ilyenekre Andaxint szedek, nem tudom, lehet, hogy van ennél jobb is...
2011. máj. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

rövidtávra a Sedatif nevű homeopátiás, vény nélkül kapható tablettát ajánlom, ezt biztos a szüleid sem ellenzik majd, mivel nem minősül "dilibogyónak".

hosszú távon viszont jó lenne, ha rájönnél - esetleg segítséggel -, hogy mi okozza benned a stresszt ilyenkor, mitől is félsz igazán, hiszen valójában nincs okod pánikolni.:)

amúgy nekem is volt ilyen, falun lakom, már úton a volánbusz megállója felé rosszul lettem, mire beértem a városba hívhattam a szüleimet, hogy vigyenek haza kocsival mert hánytam, remegtem, minden bajom volt, annyira stresszeltem. a végén annyira hagytam elfajulni a dolgokat, hogy 1 évig magántanuló lettem és csak a boltba meg heti 2x a zeneóráimra mentem el, oda is csak autóval. sehova máshova, a barátaimmal sem találkoztam.

lehet, hogy kellett ez az idő, hogy rendet tegyek magamban, mindenesetre ha nem akarsz pszichológushoz fordulni (az iskolapszichológus ingyen van, oda nyugodtan mehetsz), akkor olvass pl. Feldmár Andrástól könyveket, ő korunk egyik legnagyobb - ha nem a legnagyobb - pszichoterapeutája, aki nem hajlandó gyógyszerekkel "gyógyítani".

nekem az a tudás segített legyőzni a pánikbetegségem, amit az ő könyveiből szereztem, hátha Neked is segít!

2011. máj. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én ilyenkor zenével lazulok. Próbáld meg becsukni a szemedet és lazítani... vagy olvasást tudok még ajánlani!! :)
2012. aug. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!