Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen gyenge nyugtatót...

Milyen gyenge nyugtatót tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
17 vok, és stresszelek baszottul a vizsgákon, azért bukok meg mindig. kéne vmi nem túl erős, de hatásos nyugtató.
2009. jún. 18. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fél deci vodka. Jó hidegen.
2009. jún. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Attol meg elalszol vagy letompulsz, az se igazàn jo vizsgàkon :) Ràgozz, egyél csokit, s probàlj a tételekre koncentràlni, ne arra hogy elbuksz megint! Megcsinàlod, légy erös! Szobelin ugyis segitenek a tanàrok, kàr ezen stresszelni magad, ha làtjàk hogy akarod, segitenek!
2009. jún. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a Hova nyugatót tudom ajánlani, az gyógynövényes, ezért állítólag nem lehet rászokni. Koliban a szobatársam használta vizsgaidőszakban. De a citromfű, vagy a kamilla tea is hatásos lehet és az íze is jó.

----------------------------------------------------

Egyébként én 24 éves vagyok, ötödéves az egyetemen két szakon, szóval kb. 80-100 vizsga van a hátam mögött, de azt kell mondjam, hogy a vizsgaszituációhoz nem lehet hozzászokni, még most is ki akar ugrani a szívem a tételhúzás előtt. Amit tenni tudsz, az az, hogy minél alaposabban felkészülsz. Ha valami tényleg a fejedben van, az elő fog jönni a kellő pillanatban. Olyan nincs, hogy valamit otthon fel tudsz mondani, vizsgán meg egy szót se tudsz róla.


Szóval szerintem az alapos tanulás + természetes nyugtató meg fogja hozni a várt eredményt! :-)


Jó tanulást és sok sikert a vizsgákon! :-)

2009. jún. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Azt nem tudjuk milyen kromoszóma állománnyal rendelkezel.Amennyiben xx akkor bátorkodom ajánlani magamat mint gyenge avagy gyengéd nyugtató.Ha xy akkor tárgytalan!
2009. jún. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Valeriana (macskagyökér) tabletta.

nekem segített tánc-fellépés előtt, mert amúgy nagyon izgulós vagyok...

2009. jún. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg valamilyen homeopátiás szert kipróbálhatsz:


[link]


Patikában segítenek választani, és az adagolást is elmondják.

2009. jún. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!