Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes kismami vagyok első...

8 hetes kismami vagyok első terhességem, midnig aggódom valamiért. Mensi előtti fájdalmakat érzek időnként, ma már szúró fájdalom is jelentkezett. Természetes dolog, vagy aggódjak?

Figyelt kérdés
2008. szept. 1. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem az egész terhesség alatt abban az időben,amikor meg kellett volna jönnie mindig fájt 1 kicsit a hasam vagy a derekam.Ilyenkor nem ajánlott az ülőfürdő,ha nagyon aggódsz vagy nagyon fáj inkább beszélj az orvosoddal vagy a védőnőddel és próbálj többet pihenni abban az időben.
2008. szept. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindaddig felesleges aggódni, amíg a fájdalom nem jár erős görcsöléssel, esetleg barnázással, vérzéssel. :) Boldog babavárást!
2008. szept. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gyors válaszokat, azt hiszem túlaggódom magam! Boldog babavárást mindenkinek!
2008. szept. 1. 15:56
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az apro mensi gorcsok nem okoznak gondot, nekem is volt. A szuras pedig a mehed novekedeset jelzi, amiatt sem kell aggodni. Ugy hallottam, hogy ha eros mensi gorcseid vannak, akkor erdemes sagatest hormon keszitmenyt iratni a dokival. A folytonos aggodas pedig teljesen termeszetes, en is ilyen vagyok. Prbalj meg tudatosan nem aggodni. A varandossag a vilag legtermeszetesebb dolga, erre gondolj. Addig van a legnagyobb biztonsagban a bebid, amig a pocakodban lakik.
2008. szept. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi baj nem lehet, amíg nem görcsölsz nagyon erősen, és nem vérzel. Viszont, ha ilyesmit érzel, már ha van rá lehetőséged, pihenj le egy kicsit, az segít.
2008. szept. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!