Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pánikbetegségre szeretnék...

Pánikbetegségre szeretnék valami gyógymódot! Ti mit használtok, vagy mit szedtek?

Figyelt kérdés
Évek óta pánikbeteg vagyok,és arra lennék kíváncsi,kinek mi vált be a tünetek enyhítésére vagy megszüntetésére!
2009. márc. 7. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is az voltam. Pontosan mik a tüneteid? Levegő kapkodás, tömeg-tömegközlekedési iszony....? Én levegőt kapkodtam,azt hittem sokszor megfulladok. Leizzadtam, remegtem, magas volt a vérnyomásom, halál félelmem volt. Szüleim, barátok segítettek túllépni rajt. Mondták, hogy csak beképzelem, mindenki reflexből veszi a levegőt. Anya simogatott sokáig, h elaludjak. Akkor voltam 16 éves, most 23. Gyógyszeres kezelés kellett volna, de mivel nem kértem, depresszióvá vált a dolog. Nehéz lesz kilábalni belőle, napi 3 nyugtató, 1 antidepresszáns:S, sajnos. Szal én azt mondom menj el pszihiáterhez. Más megoldás nincs. Egyedül nem lehet ezt megoldani, mint ahogy azt én is hittem. Szal mindenképp menj dokihoz. Nem szabad elhülyeségkedni, mert depresszió után már nincs vissza út, magyarán szocissá válik az ember, HA nem szedi be a gyógyszereket. Én szedem rendszeresen, azt mondják 8 hóig kell, aztán vége lesz, TALÁN, sajnos ez is egyénfüggő. De kell hozzá saját akarat is, életmód váltás, többet kinn lenni, társaságba járni, nem szabad gondolkozni, így leköti magát az ember, és nem rágja magát, apró dolgokon, ami nagynak tűnik nekünk. Le kell győzni a gyógyszer csak fél megoldás!!!

Remélem tudtam segíteni.

Kívánok mielőbbi gyógyulást!

2009. márc. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tudod, mi az ok, akkor próbáld kerülni vagy megszüntetni. Tudom, hogy ez így hülyén hangzik, de én is voltam. Szedtem gyógyszert, de nem túl sokat segített. Viszont tudtam, hogy mi váltotta ki (ha sötétedés után kellett tömegközlekedési eszközzel menni), és megpróbáltam kerülni. Persze akkoriban más is kiváltotta, amikor megszűnt az, hogy ilyen élethelyzetbe kerüljek, akkor a rohamok is maguktól elmúltak.
2009. márc. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szia!!! Nekem is volt(van néha)pánik betegségem.volt h énis halálfélelmet éreztem vagy hogy elájulok...nem mertem menni sehova egyedül .nagyon féltem . szorongtam,görcsbe volt a gyomrom,stresszeltem,meg minden más!! Én egyedül küzdöttem le, orvosok pszichiáterek nélkül több mint egy év kellet hozzá de nem szedtem semmi gyógyszert meg nyugtatokat semmit!!! A barátom volt mellettem. A legfontosabb dolog az h tereld el a figyelmed! eleinte nehéz.. foglald el magad mindig csinálj valamit h még véletlenül se kattogj ezen!igyál sokat és mond magadnak azt h ez hülyeség. mert igazából ezt bebeszéli magának az ember! De(folyamatosan) gyógyszert ne szedj mert nem segit , függöséget okoz! nekem sikerült! néha elöjön de leküzdöm! légy erös!Hidd el tényleg erösebb vagy mint h ez eluralkodjon feletted!!! pusssz
2009. szept. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!