Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meg szoktátok nézni, hogy...

Meg szoktátok nézni, hogy milyen összetevőket tartalmazó illatszereket, tisztálkodási szereket használtok?

Figyelt kérdés
Milyen márkájú termékeket használtok?
2011. máj. 13. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Én Fa dezodort és tusfürdőt használok, schauma sampont, nivea testápolót és loreál arckrémet. De sose néztem meg. Csak szagolom, hogy jó e az illata.
2011. máj. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én bizony meg szoktam nézni, sőt olyan készítményeket meg sem veszek, amik nem csak természetes alapanyagokat tartalmaznak. A sok kence-fice annyi méreganyagot tartalmaz, hogy attól szárad ki sokak bőre úgy, hogy aztán nem győzi helyre hozatni. Az egyetlen tusfürdő amit használok és nagyon jól bevált, az a Natural Product olívás tusfürdője, amit samponként, és szappanként is lehet alkalmazni.Isteni az illata, és nem kell használni testápolót sem, mert teljesen rendbe hozza a száraz bőrt. Az ára (a győri bioboltban) 1280.- Ft.200 ml
2011. máj. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Eddig engem sem érdekelt, hogy mi mit tartalmaz csak jó legyen az illata és az ára és ennyi volt ami számított. Most kezdtem el csak nézegetni az összetevőket.

2011. máj. 16. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!