Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mondanátok olyan kétkeresztes,...

Mondanátok olyan kétkeresztes, drognak minősülő gyógyszert, amit fájdalomcsillapításra adnak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Olyan kéne, ami csak orvosi receptre, erős, de nem annyira mint a morfium vagy a vicodin, és nem okoz függőséget, de egy laikus számára drog. Azért lenne erre szükségem, mert írok egy történetet, ahol a szereplő megsérül de nem akar kimaradni a munkából (gyerekvigyázás, szóval nem kell liszteszsákot cipeljen), még nem találtam ki mi lesz a baja, de mondjuk valami törésre gondoltam a karnál-vállnál, amit nem lehet begipszelni. De nem fontos hogy nagyon erős legyen a gyógyszer, csak az kéne hogy valamilyen szinten drognak minősüljön, mert azt kéne hinnie egy másik szereplőnek, hogy az illető drogozik.

És ha van valami ötlet, hogy milyen sérülés legyen azt is szívesen fogadom -én mondjuk bordatörésre gondoltam, vagy mondjuk kulcscsont, csak nem tudom mi fáj annyira, hogy egy kétkeresztes gyógyszert kapjon rá az ember.


2011. máj. 1. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
A Tramadol két keresztes, erős hatású fájdalomcsillapító, de nem minősül drognak. Ami kábító hatású, az két üres keresztes.
2011. máj. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, igazából az lenne a lényeg, hogy a másik azt gondolja, hogy drogos. Valaki mondta nekem a Dolort is.
2011. máj. 3. 19:48
 3/3 anonim ***** válasza:
A Dolor egy keresztes volt, de már megszűnt a gyártása.
2011. máj. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!