Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kétkeresztes vizelet! Gyógyítá...

Kétkeresztes vizelet! Gyógyítás antibiotikum nélkül?

Figyelt kérdés

voltam urológián felírt antibiotikumot ,nos nem csíp a vizeletem ,csak a derekam fáj ha hajolok.Nem akarom szedni az antibiotikumot ugyanis rengeteget szedtem mostanában(csoda hogy nem gombásodtam be) !

a doki szerint még a 3 kerezst is semmiség.

iszom a medveszőlő teát ,bő folyadáék és hamrosan szedni fogom a d mannózt csak még most lett megrendelve.

Szerintetek? meg leeht így gyógyulni?

olyan fura ez az egész,csak kicsit volt sötétebb reggel a vizeletem és gondotlam megnézetem magamat és kétkeresztes!!!! ->jöhet az antibiotikum ,..nem bírom!!!

másnál is így van???

emlékszem amikor barátnőim mondták hoyg csíp a vizeletük kicsit teáztak kamillás fürdőbe ültek és elmúlt nekik.

mit csináljak!?


2011. aug. 10. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Neked lehet nwm a hólyagoddal van a baj hanem a veséddel ha fáj a derekad. Én átgondolnám. Nem játék.
2011. aug. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
megvizsgálta a vesémet ultrahangon nincs baj,ráaádsul a vérvétel se mutatja
2011. aug. 10. 20:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Jó lenne egy tenyésztés és célzott kezelés.
2011. aug. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szedd be a gyógyszert, pláne, ha már a veséd is fáj...amúgy mi az a kétkeresztes vizelet?
2011. aug. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

2.válaszoló!

ma volt !egy hét mire megjön az eredmény,JAH és nem az orvosnál csináltam ,ő azt mondta hogy ha már 3. 4. alkalommal jön vissza akkor vmi mást próbálunk ,hát köszi ! előző évben kétszer volt véres a vizeletem akkor 4keresztes volt.most ebben az évben 2. alkalommal van hólyaghurutom.nem értem....

mindegy nem tudom megvárni azt az egy hetet már bevettem egy szemet ,fáj a vesém félek hogy baja lesz:(((

2011. aug. 10. 20:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem menj másik orvoshoz, aki normálisan megvizsgál.
2011. aug. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az a nő vagy ffi aki egyszer ilyen alaposan felfázott hajlamosabb a hólyaghurutra.

Ha már fáj a veséd hiába nem láttak Uh-n semmit valószínűsíthető, ohgy valami felszálló fertőzést is összeszedtél. vált háziorvost ha az nem küld el nefrológiára. WEz nem játék.... lehet olyan acut vesegyulladást is összeszedni, ohgy a végén kezelésekre járhatsz mniden másnap. Az pedig nem leányálom.

2011. aug. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
urogin tinktúrát próbáltad már?
2011. aug. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem! mi az??
2011. aug. 11. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!