Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anorexiás vagyok, ma reggel...

Anorexiás vagyok, ma reggel véres volt a székletem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 09:45
 1/7 anonim válasza:
Ha véres a széklet, az azt jelenti, hogy valahol a végbélben van a vérzés, de okozhatja aranyér is. Fordulj orvoshoz.
2011. máj. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az eddig tanácsokat megfogadtad (egyél normálisan, fordulj orvoshoz/pszichológushoz, mert ha nem, baj lesz?

Nem - mert itt a baj. Akkor?

2011. máj. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8%
Tudod az ilyen embereket annyira gyáva féregnek tartom és akaratgyengének..mindenki ki tud lábalni az ilyen betegségekből, ha akar.Te nem akarsz igazán, ne várd el másoktól,hogy még pátyolgassanak is.És ilyeneknek fizetem a TB, amikor majd kórházban ápolják. Szégyen!!
2011. máj. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pontosan tudod mit csinálj! Orvos, normális táplálkozás.
2011. máj. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

"Tudod az ilyen embereket annyira gyáva féregnek tartom és akaratgyengének"


Tudod a vélemény, olyan, mint a seggluk: Mindenkinek van, de nem biztos, hogy mások is kíváncsiak rá.

2011. máj. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

10:21-nek

Nem minden anorexiás divatból, vagy az alakja miatt "csinálja" ezt, van akinél súlyos lelki trauma áll a háttérben, nekem 3 évesen alakult ki, családi gondok miatt, nem pedig azért, mert hájasnak találtam magam...Sok-sok év kemény munka, maga volt a pokol. Ne ítélj el senkit, amíg nem tudod a háttérsztorit.

2011. máj. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

17:28-as vagyok

Hogy a kérdésre is válaszoljak:) Valóban lehet aranyér, de én a helyedben mindenképp elmennék orvoshoz, a belső vérzés nem játék!

2011. máj. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!