Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez lehet vakbélgyu...

Szerintetek ez lehet vakbélgyulladás? 14l

Figyelt kérdés

Egyszer voltam vakbélgyanús,de a kórházban kb 2-3 napot voltam bent és lejegelték ez kb 1 éve lehetett,nem tudom ez számít-e.


Kb 1-1,5 hete kezdődött az egész.

elöszőr: hasmenés

aztán hányinger és rossz közérzet

mostmár székrekedésem van és nem tudom,hogy mit kívánok valamit megkívánok beleharapok és úgy érzem,hogy mindjárt visszafog jönni,VISZONT a hasam nem mindig fáj (előzőleg is így volt),de ha fáj akkor eléggé fáj..most is fáj,de nem olyan igazi majd meghalok fájdalom,inkább olyan,hogy szúr a köldökömtől kezdődően le jobb oldalig,de bárhol megnyomom fáj..de itt köldökömnél-és jobb oldalt a legjobban..

Nincs lázmérőnk (eltört),de anya azt mondta,hogy lázam van,rosszul voltam tegnap és kaptam lázcsillapitot,lentebb ment,viszont most is fáj..

Hányni egyszer hánytam ma (de angol szóbelim volt,ami miatt nem izgultam..) és jópár napja folyamatosan öklendezek és hányingerem van (nem vagyok hányós szerintem több éve nem hánytam)

Szerintetek vakbél?


A tünetek szerintem nagyából megvannak,viszont azt mondják,hogy ha valakinek vakbele van kise tud egyenesedni én kitudok,de ha nyújtózkodok nagyon fáj,de azért menni tudok max néha összerándulok..


Ja és 6 hónapja szombat-vasárnap megjön a menstruációm ma még nem jött meg..de ez nem hiszem,hogy számít..ez az 1-2 nap csúszás..


14 éves lány vagyok (nemsokára 15)


2011. máj. 2. 19:04
 1/5 A kérdező kommentje:
nem vakbele hanem vakbélgyulladás..bocsi sietek..
2011. máj. 2. 19:07
 2/5 anonim ***** válasza:
Simán lehet!! A helyedbe nem halo
2011. máj. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bocsi, valamiért elküldte az előzőt:S Nah szóval én nem halogatnám a dokit, bnőmnek is így kezdődött, egyik nap már a mentő vitte el (ráadásul aznap este ment volna 1 hétre Olaszországba)azt mondták neki, ha még 1 napot vár, akkor perforálódik(azaz kidurran és megfertőzi a többi belső szervét)Irány a doki!!!
2011. máj. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a helyedben elmennék orvoshoz, nem ijesztgetni akarlak, de ha valóban vakbélgyulladás, az veszélyes dolog


(30/N, akit műtöttek perforált vakbéllel)

2011. máj. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp orvos!! ( Esetleg lehet petefészek-ciszta is,bár ha már voltál vakbél-gyanús, inkább az lehet.. Nem tudom..)
2011. máj. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!