Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orvoshoz kellenne forduljak?

Orvoshoz kellenne forduljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok szoval az a problemam lenne vagyis abba kernem velemenyeteket hogy mondjatok meg hogy igazabol mit higyek.

Szoval ezelott asszem 2 honapja nagyon bevertem a felem a padlon amikor az oltozobe a hidat csinaltam..veletlenul elcsusztam es puff...nah de mind1 a lenyeg az hogy amikor leestem hirtelen nem ereztem semmit olyan volt mindha hangyak surantak volna el a fejem allatt es aztan vissza es akkor elkezdett luktetni a baratnom hozzam lepett es hirtelen nem hallottam amit mond aztan persze helyre jottem es meg par napot fajt a fejem es most is elege erzekeny az a hely mi a baj?

vajon lett valami kovetkezmenye..valami sulyos?


2011. máj. 2. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
sok minden lehet, vérömlenytől kezdve, agyzúzódáson keresztül a csonttörésig (ill ezek kezeletlenül hagyásának 2 hónapos következménye inkább)
2011. máj. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
es gondolod hogy 100% megserult?
2011. máj. 2. 20:28
 3/4 anonim ***** válasza:
még akkor jó lett volna megnézetni egy orvossal. De talán még most is jó lenne elmennni.
2011. jún. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

orvoshoz menni sohasem árt, csak sok idő. meg persze nem feltétlen segít.


beverted a fejed, és megsérült. ennyi. a komolyba már belehaltál volna. ez jó hír. gondolom nem vagy még kimondottan öreg, hagyj regenerálódási időt és szépen rendbe jössz.. táplálkozz egészségesen, az segíti a testet.

és ne vicceljünk már.. súlyosabb központi idegrendszeri trauma után nem 2 hónappal kérne GYK-n tanácsot, hanem hányna minden nap a sérülés után, vérezne, mozgás és egyéb problémák lennének..

szerintem így utólag már nincs mit tenni :) és nem valószínű hogy frissen sokat tudtak volna segíteni.

2011. jún. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!