Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Térdproblémák, forduljak...

Térdproblémák, forduljak ezzel orvoshoz?

Figyelt kérdés

Tegnap este kicsit kirúgtunk a hámból, elmentünk egy zenés helyre, és táncoltunk. Igazából szerintem nem sokat. 1,5-2 órát. Néhányszor leültem közben. Mikor lefeküdtem, még semmi baj nem volt, mikor felkeltem pedig egyszerűen nem tudtam lábra állni. Kb. 3-szor próbálkoztam, mire sikerült és nem rogytam össze, de borzalmasan fájt! És azóta egyfolytában. Állás közben, járás közben, ha leülök, alig bírok újra felállni, nagyon nagyon szenvedek :( Legszívesebben elsírnám magam minden egyes lépésnél. Néha úgy érzem , mintha zsibbadna is.

Megdagadva nincs, semmi nem látszik. A cipőm nem volt túl magas sarkú, nem új cipő, nem szokatlan, tehát nem tudom.

El fog múlni hamar vagy meg kellene nézetnem?


2011. okt. 21. 16:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy mostmár egészen felsugárzik a fájdalom a combcsontomba, a csípőmig érzem, hogy fáj :S
2011. okt. 21. 16:10
 2/6 Christian93 ***** válasza:

Hasonlóan már én is jártak, mert nagy partyarc vok :D

Ne aggódj, semmi komoly...annyi az egész, h megterhelted a ligamentjaidat és hozzá egy kis izomláz is társult, azért fáj. Ajánlanám a Fastum gel-t vagy a Hepathotrombint. :)

2011. okt. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Christian93 ***** válasza:

jártam*

(sry :D)

2011. okt. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát hogy ez nem izomláz, az is tuti, bőgve mentem az előbb wc-re, de egyedül, magamtól nem tudtam felkelni onnan... Ráz a hideg, hányingerem van, fáj a fejem... nem tudom ez összefügg-e a térdbajommal, de most kb. úgy érzem magam, mint egy darab sz.r.

Olyan ritkán járok el valahová, akkor is így megjárom?!


Köszönöm a válaszod! :)

2011. okt. 21. 21:23
 5/6 Christian93 ***** válasza:
Hm...akkor viszont az lesz, hogy pluszban összeszedtél vmi betegséget is, megfázásféleség...én már 1 hete nyavajgok az említett tünetek miatt...az antibiotikum segít :) Sztem nem kellene, h legyen összefüggés a kettő között, de minden lehetséges...a legjobb lenne, ha elmennél minden esetre az orvoshoz, legfeljebb kapsz egy jó tanácsot ha nem komoly :)
2011. okt. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A térdem oké, reggelre 90%-al jobb lett... most a csípőm miatt szenvedek, de már csak röhögök. Öreg vagyok én már az ilyen bulizgatásokhoz :D (22 éves vagyok) Évek óta az első ilyen táncosabb estém, és ez lesz... :D
2011. okt. 22. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!