Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 09. 08. -án, tehát 6 napja...

09. 08. -án, tehát 6 napja Solisun szoliban 8 perc alatt csokicsöves gépben pecsenyére égtem. Ma dobta le a hátam a felső hámréteget. Mikortól mehetek ismét, mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
Voltam már párszor az elmúlt 10 évben, de így még sosem jártam. Panthenol-lal és testápolóval kentük 5 napig, mostmár nem fáj, csak hámlik,de még mindig vöröses a popsim,a hasam,a hátam,a lábaim. Sajnos nem szóltak a csőcseréről, csak utólag. Régen 8 perc meg sem kottyant,most meg két napig feküdni sem bírtam rendesen, úgy égett sajnos... :(
2011. szept. 14. 14:24
 1/1 anonim ***** válasza:
82%
Amíg teljesen el nem múlik a vörösség és a hámlás, én nem mennék. Értelme se lenne, mert nem barnulnál egyenletesen, és csak tönkretennéd a bőröd.
2011. szept. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!