Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az egy hónapos kontaktlencse...

Az egy hónapos kontaktlencse mit jelent pontosan?

Figyelt kérdés
Azt,hogy 30 napot használhatom,vagy egy hónapot?Mert ha én nem használom csak heti egyszer akkor az 30 hétig jó?Kérem aki használ lencsét segítsen és elnézést ha hülyeséget kérdeztem,de nem tudom értelmezni ezt az egy hónapos kifejezést.
2011. máj. 4. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:
30 napot használhatod. viszont 30 hétig nem igazán steril használni egy lencsét, a kontaktlencse folyadékok szavatossági ideje is csak fél év a felbontástól számítva. elméletben 30 nap viselést jelent az egy hónapos lencse, de lehetőleg fél éven belül azért cseréld le. :)
2011. máj. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!Nem volt egyébként szándékomban sokáig használni,csak volt egy próbalencse akció,egy hónapos lencsét adtak ingyen,én még alig használtam és érdekelt,h a hónap lejártával használható e még:)
2011. máj. 4. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!