Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mik ezek a foltok? (kérdésed...

Mik ezek a foltok? (kérdésed túl hosszú sziaaaaaaa)

Figyelt kérdés
Akkor szoktak kijönni a karjaimon, általában akkor szokott kijönni mikor fázok, vagy hideg a kezem. Ilyen lilás kis körök. Érdekelne, hogy miért vannak ezek és mik, és lehet e valamit tenni ellenük? Ja és ez már kiskorom óta van! Köszi előre is :) /A kérdésnél a zárójelest ne figyeljétekxD
2011. máj. 4. 14:50
 1/6 A kérdező kommentje:
juj kétszer írtam a akkor szokott kijönnit, bocs :$
2011. máj. 4. 14:50
 2/6 anonim válasza:
libabőr :D
2011. máj. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem a vérkeringésed nem bírja a hideget ezért jönnek ki lilás foltok.
2011. máj. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet:S Köszi a válaszokat
2011. máj. 4. 17:31
 5/6 anonim ***** válasza:

szia!


Ez engem is érdekelne, mert minden fürdés után a jobb vállam tiszta lila kör! A kollégiumban volt olyan is, hogy azt hitték, valaki erősebben megfogott a karomnál, de ha már megtörölközök, elmúlik. Sajnos, én sem tudom, mitől lehet.

2011. máj. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát fürdés után nyilván fázol, szerintem is ez lehet a baj.. Mert nekem pl most nem olyan (csak nagyon kicsit halványan) mert felvagyok öltözve, de mikor fázok, akkor viszont tisztán látszik.
2011. máj. 4. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!