Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A heroin hatásai az emberre?

A heroin hatásai az emberre?

Figyelt kérdés
Nagy problémám van. Egy olyan ember vallotta be, hogy heroint használ, aki nagyon közel áll hozzám. Ha esetleg van valakinek bármilyen tapasztalata kérem írja le. Kétségbe vagyok esve. Igaz nem láttuk egymást sűrűn, kb. hetente egyszer, de én semmit nem vettem rajta észre. Egyedüli furcsaság az volt, hogy nagyon keveset alszik. Gondolom ez is összefügg a hatással. Igazából arra lennék kíváncsi, hogy egyáltalán mire emlékezhet az együtt töltött pillanatokból, vagy milyen érzéseket válthat ki belőle a drog? Mindent megteszek érte, hogy segíthessek neki, de nagyon meg vagyok rémülve, hogy mi zajlik le a fejébe, vagy mi történik vele. Kérem segítsetek!
2011. máj. 5. 14:46
 1/1 anonim válasza:
Itt egy link : [link]
2011. máj. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!