Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ugye nem vastagbél rák tünetei?

Ugye nem vastagbél rák tünetei?

Figyelt kérdés

Mióta az eszemet tudom, szorulásos,nehezen székelő vagyok.Ez változó,néha elég nagy fájdalommal is jár. Utána elég sürün, kb két-három havonta egyszer mindíg aranyerem jön ki. aztán elmulik. a hasam nem szokott fájni.

18/L


2011. máj. 5. 15:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. máj. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18 évesen elég valószínűtlen,hogy vastagbél rákod legyen.
2011. máj. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm. De a visszatérő aranyér gondolom nem a legnormálisabb. Néha mondjuk rendesen meg kell feszülnöm a végeredményhez. Az erölködés után elég jellemzö,hogy előjön.
2011. máj. 5. 15:14
 4/12 anonim ***** válasza:

Az anyagcseréd lassú és nem effektív. Konzoltálj a dokival, esetleg ajánl valamit, vagy étrendet, amivel javíthatsz a dolgon.


De nem rák, főleg ha mindig ilyen voltál: egyszerűen ilyen típus vagy és kész.

2011. máj. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)
2011. máj. 5. 15:19
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem,ne gondolj ilyenre.Anyukám sajnos abban halt meg,iszonyú hasfájással jár.
2011. máj. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Azta szegéény:( Nagyon sajnálom. Részvétem.

Igazából olvastam a tüneteket és hajlamos vagyok egyből össze hozni a saját tüneteimmel,amik végülis eléggé hasonlóak is, de a kapott válaszok alapján kicsit megnyugodtam.

2011. máj. 5. 15:24
 8/12 anonim válasza:
Én ugyan ilyen vagyok, mint Te, csak kissé idősebb, de mindig ez volt a gondom. Gondolom, ha rák lett volna a bajom, akkor már kiderült volna, de az én fejemben is megfordult. Ehetsz bármi, legalábbis nálam semmi nem segített soha! Ha már nagyon küszködök, akkor gyenge hashajtót veszek be, az egy két napig normalizálja a bajom, aztán kezdődik minden előlről. Nem jó, de ez van! :(
2011. máj. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Értem. Nekem néha segítt,ha pár napig csak rostosat iszok. de nemsokáig..aztán nekem is ugyan úgy előröl az egész..
2011. máj. 5. 15:31
 10/12 anonim ***** válasza:
igyál zöldteát, vagy szedj szüztea kapszulát. utóbbi neked valószinuleg csak lazitani fogja a székleted,semmi extra hasmenés,max az elején. ha érölkodaz az nagyon nem jo. sérvet kaphatsz simán
2011. máj. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!