Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 18-20 éves korban mekkora az...

18-20 éves korban mekkora az esélye vastagbél daganatnak?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, 65 kiló.

A köldököm alatti rész (tehát az ágyék stb) mintha kicsit be lenne dagadva, ugyan nem fáj önmagába.

Vagyis a köldök alatti rész kissé kijjebb van mint mondjuk medence csont. Ezt azért nem értem mert másoknál ezt nem tapasztaltam.


Nem sportolok az igaz, nem cigizek (néha passzív dohányos vagyok de azt senki se tudja elkerülni)


Átlagos vagyok semmi bajjal vagy van indok a félelemre?:S


2011. okt. 1. 18:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem kel egybol a legrosszabra gondolni! Lehet peldaul prosztata is( persze ha fiu vagy)
2011. okt. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Prosztata?

Ahm az vagyok....

a köldök felett ugyan van egy kis zsír (mivel nem sportolok ezért láccik meg) de a prosztata miért?

2011. okt. 1. 18:30
 3/11 A kérdező kommentje:
Elolvastam a prosztatagyulladás/rák tüneteit de a vizeléssel semmi gond sincs.....
2011. okt. 1. 18:32
 4/11 anonim ***** válasza:

Anatómiailag kicsit zavaros, amit írsz. Az ágyék inkább a nemi szerveket és azok környékét jelenti. A köldök alatti rész nekem is kiáll egy kicsit, pocaknak hívják.

Szóval ha biztosat akarsz tudni, akkor orvoshoz menj, mert pontosan elképzelni sem tudom, hogy ebben egészen pontosan mi a kóros.

A vastagbéldaganat tünetei: székelési problémák, különösen székrekedés, véres széklet, testsúlycsökkenés, krónikus fáradtság. 50 éves kor felett jellemző.

2011. okt. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

a köldök alatti rész nem a beleket tartalmazza? Eddig én úgy tudtam.


Próbálok keresni egy képet egy emberi testről, talán úgy jobban el tudom magyarázni.


tessék bár jobb képet nem találtam :


[link]


Ahová az van írva hogy abdomen. Nah az a rész van kijjebb és az alatta lévő rész egészen a nemi szervig. Kicsit kijjebb van, vagyis oldalról is látszik jól.....bár ezen a képen nem látszik hogy az embernek kint lenne mert nem oldalnézet.

2011. okt. 1. 18:50
 6/11 anonim ***** válasza:
21%
50% vagy van, vagy nincs
2011. okt. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
tényleg nagyon vicces vagy
2011. okt. 1. 20:28
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális, hogy van egy kis pocakod, főleg ha az egyenletesen oszlik el, alkati kérdés, hogy kinek hova rakódik le a zsír.

Azon a részen amúgy sem a vastagbél van, hanem inkább a vékony.

2011. okt. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Csak azért ijedtem meg mert inkább oldalról a köldök alatti rész látszik ki, felette nem annyira
2011. okt. 1. 22:03
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan, ha ez megnyugtat.
2011. okt. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!