Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megnézetni, hogy...

Hogyan tudom megnézetni, hogy milyen a vércsoportom?

Figyelt kérdés
Gondolom a háziorvos elküld valahova, nem? Meg kéne tudni, hogy passzol-e a pároméval. Vagy ezt csak a fogantatás után fontos megtudni?
2011. máj. 6. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy passzol-e? Hogyan kellene passzolnia?
2011. máj. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt csinálnak vércsoport vizsgálatot,de nem azért,hogy a párodéval passzol e.
2011. máj. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

menj el vért adni. De vérvételnél is meg tudják nézni, sőt, ha csak az kell akkor egy sima tesztel is.

Miért kéne passzolnia? Ha negatív vagy akkor is csak a szülés után fontos

2011. máj. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom en ezt pontosan, de azt hiszem ertem mire gondolsz. Ha a babanak (most direkt nem vercsoportotirok, mert nem akarok hulyeseget mondani) mondjuk x lenne a vercsoportja, anyanak meg y, akkor az osszeferhetetlen es a mama szervezete elkezdi termelni az ellenanyagot es kiloki a babat. Ez okozhat vetelest. Hogy a kerdesre is valaszoljak a vercsoportot, ha anyukad nem mondja, akkor haziorvostol kerj beutalot ra es megmondjak, de csak penzert. Jo par eve volt 3000, most szerintem min. 5 ezert huf.
2011. máj. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

ez az RH összeférhetelenség és az első babánál nem számít. csak a szülésnél keveredhet a vér és majd a másodiknál termelhetsz ellenanyagot.

Tehát most ez teljesen mindegy.

2011. máj. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2011. máj. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
véradásnál megtudod
2011. máj. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!