Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha felszívom az orrváladékot...

Ha felszívom az orrváladékot akkor lehet valami következménye?

Figyelt kérdés

Pl. Arcüreg gyulladás...

És miért van az hogy akármilyen erősen fujom az orromat nem tudom kifújni? (ezért szívom fel).

Légyszi értelmes válaszokat adjatok.


2011. máj. 7. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen,lehet, arcüreg gyulladás...
2011. máj. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

használj orrcseppet,kamillás vagy sós melegvizes inhlálás,

azért nem tudod kifújni,mert nagyon le van rakódva,de ne csináld mert arcüreg yulladást kapsz.

2011. máj. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De mit csináljak mert nem tudom kifújni. A másik meg hogy honnan tudom hogy van-e arcüreg gyulladásom?
2011. máj. 7. 14:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Régen felszúrták az orr mellett, hogy ki tudjon jönni a váladék, nagyon csúnya hegek maradtak sok embernek utána. Letapad és ott gyűlik,javaslom, hogy gőzölj picit forró gőz fölött, hajolj fölé és takard le a fejed, az picit feloldja és könnyebben kijön, ha nem megy akkor szerezz be porszívós vagy csapra szerelhető orrszívót, olyat amilyet a babáknak szoktak és azzal próbálkozz, előtte persze orrcsepp!!
2011. máj. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Onnan tudod, hogy ha megnyomod az arcod az orrod melletti részen akkor az fáj, és lehet párosul homloküreg gyulladással is , sokszor a kettő együtt jár.
2011. máj. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. máj. 7. 14:23
 7/10 anonim ***** válasza:

Az, hogy gusztustalan, egészségtelen és a barátaid kerülni fognak.

Amúgy lehet akár a torkodra is rámehet, vagy egy jó kis arcüreg gyulladás is kialakulhat belőle.

2011. máj. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És azzal mivan, hogyha nekem meg olyan, mintha hátul a torkomnál "csurogna" le? érzem h van ott vmi, főleg akkor ha folyik az orrom, csak hogy ezt nem tudom kifújni, pedig mindig próbálkozom:/
2011. máj. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Inkább túrd ki a fikucit vagy krákogd fel :D


Fehérember lenni bolond,taknyát zsebében hordani :P

2011. máj. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
XD
2011. máj. 7. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!