Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érdemes kipróbálni ezt a...

Érdemes kipróbálni ezt a csökkentett deutérium tartalmú vizet, vagy ez is csak egy jó reklám akar lenni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Kipróbálni nem érdemes, csak rendszeres használat mellett van értelme. És ha nem vagy beteg akkor is teljesen fölösleges használni.

Ezzel a rákot szokás kezelni. Nagyon hatékony módszer viszont iszonyatosan költséges. És ha beleveszed a dologba, hogy mindent ezzel a vízzel kell fogyasztani (főzni stb)... A legtöbben nem tudják megfizetni.

2011. máj. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Természetesen úgy gondoltam,hogy rendszeres haszálattal,és egy rákos ismerősőmnek venném,mert ő nem tud kifizetni semmit.Be kellett volna feküdnie a kórházba is,de nem ment,neki nincs arra pénze,hogy az ápolókat-orvosokat finanszírozza....vajas kenyéren él.Én viszont megtehetem,hogy megvegyem neki ezt a vizet,de a semmiért én sem akarok kiadni pénzt.Köztudott,hogy ha valaki rákos,mindenféle marhasággal akarják a szerencsétleneket még lehúzni,mondván hogy ez biztos gyógyúláshoz vezet.
2011. máj. 7. 20:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Ennek az az alapelve, hogy a rákos sejtek nem tudnak magukba tápanyagot szívni. Gyakorlatilag éhen halnak.

Nagyon jó kis találmány. Általában az orvosok szokták is javasolni a rákos betegeknek (én is kórházban dolgozom és itt minden második gyerek fogyasztja).

Csak ugye hihetetlenül drága.

2011. máj. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ohh,köszi.Ennek a jóhírnek örülök.Még is mennyire hihetetlenül drága?Mert én nézegettem a neten és ezt a tipust találtam:Preventa105 ára 6palack 18.000ft
2011. máj. 7. 20:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát a legolcsóbb amivel találkoztam annak 2000 Ft volt litere.

De nem mindegy, hogy hogyan keresel rá. Deutérium mentes vízre keress, ne a csökkentett deutérium tartalmú vízre.

2011. máj. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
OKé köszi.Még egy utolsó kérdés:Ezt elég csak inni?Mert én azt hallottam,hogy egy pasi naponta ivott egy pohárral,ennyi.Tehát nem kell főzni vele,mint ahogy a fölöttem lévő írta?.
2011. máj. 7. 21:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Márpedig folyamatosan kell fogyasztani. A szervezeted 60-70 százaléka víz, napi 2-2,5 liter vizet iszol meg. Ha a szervezeted nehézvíz koncentrációját akarod csökkenteni, akkor csak ilyen vizet kell inni, hónapokon át.

Az ezirányú kutatás mindenesetre mér nem tart ott, hogy nyugodt szívvel kijelentsük, ez a csodaszer.

De ha kipróbálja, akkor komoly mennyiséget kell bevinni.

2011. máj. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!