Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit jelent ha valaki azt...

Mit jelent ha valaki azt mondja: ezentúl csökkentett üzemmódban legyünk kapcsolatban? A barátság végét? A túlzott ragaszkodás befolyásol?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
ELBOCSÁJTÓ SZÉP ÜZENET! :-(
2010. jún. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Lány vagyok, ezt a barátnőm mondta nekem. Nem vagyok leszbikus, soha nem is voltam, nem is leszek. Csak nem vettem észre hogy elege van belőlem.

Akkor ez az elbocsátó szép üzenet valóban a barátság vége?

2010. jún. 20. 16:23
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
igen,sajnos,sajnálom!
2010. jún. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:(
2010. jún. 20. 16:36
 5/8 anonim ***** válasza:
29%

Ne bánkódj, ilyen még sokszor elő fog fordulni, sőt, ő még rendes is, hiszen a tudtodra adta, hogy most sok vagy neki. Más csak eltűnik, mint szürke szamár a ködben és pont.

Aztán az is lehet, hogy tényleg csak egy kis szabadságra, levegőre van szüksége, talán bepasizott, de még nem látja érettnek a helyzetet rá, hogy beszámoljon róla, stb. Várj. Most engedd el, lehettek még barátok!

2010. jún. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Keress magadnak hozzádillő férfibarátokat jobban jársz.

Végül is az életrendje is ugy diktálja Nem?

2010. jún. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor a barátságnak lőtt.
2010. jún. 20. 17:46
 8/8 A kérdező kommentje:

16:47-esnek:


Akkor még lehetünk barátok? Mert azt mondta, hogy csak bizonyos témára szorítkozunk a jövőben. És hogy fogjam vissza magamat.

2010. jún. 20. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!