Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valaki két telefont tesz a...

Ha valaki két telefont tesz a két füléhez több alkalommal agy daganata is lehet?

Figyelt kérdés
Úgy 10 alkalom, kb 1 perc. Unokatesóm ezzel szórakozik. Aggódom érte. Milyen tünetekre kell figyelni? Elég félős tipus vagyok..
2011. máj. 7. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:

A telefonok jóval az egészségügyi határérték alatt működnek, még 2 telefontól sem lesz semmi baja.

Pesti vagy? Most képzeld el, hány wifi router zümmög körülötted egész éjszaka, mégsem fogsz agydaganatban meghalni... szóval nyugi :)

2011. máj. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :) megnyugtattál, nagyon meg voltam ijedve.. ment a ++++++++++
2011. máj. 7. 22:29
 3/5 A kérdező kommentje:
miskolci vagyok
2011. máj. 7. 22:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Na, örülök hogy megnyugodtál! :)

Pont tegnap találtam egy videót neten, csak nem találom a linkjét... Sugárzásmérővel méricskélték, mi esik túl az egészségügyi határon :D

Körbevette magát a csávó egy mikróval, 2 telefonnal, egy wifis routerrel, a laptopjára küldött telefonról valamit bluetoothon, meg aszem még volt valami, és még az sem haladta meg a határt. Poén volt :D

2011. máj. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:D nekem múltkor meséltek egy történetet, hogy ha 4 telefont elhelyezel csillag alakba, közéjük popcorn-t teszel, és mind a 4et megcsörgeted kipattog a popcorn :D bár ezt csak mesélték.. :D
2011. máj. 8. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!