Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet gyorsan elaludni?...

Hogyan lehet gyorsan elaludni? Hogyan lehet akkor elaludni, amikor nem vagyok fáradt? (lenn bővebben)

Figyelt kérdés

Első kérdésem alatt nem azt értem, hogy hogyan tudom kiütni magam... Amikor bebújok az ágyba, hogy aludjak, még legalább fél-egy órát forgolódok mire el tudok aludni, akármilyen fáradt vagyok. Erre van valami megoldás?


A második kérdésem pedig egyértelmű. Hogy tudok akkor elaludni, amikor nem vagyok fáradt, pl. amikor nyaralás után vissza kell szoknom a korán kelésre, de megszoktam, hogy éjfél-éjjel egy körül megyek aludni?


2011. máj. 9. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Elsőre: nem forgolódsz, hanem felveszed a legkényelmesebb testhelyzetet, és úgy várod az álommanót. Ha izegsz-mozogsz, csak felpörgeted magad. :)


Másodikra: minek rögtön első nap visszaszokni? Pár nap kevesebb alvás után úgyis rááll a szervezeted a koraibb alvásra. :)

2011. máj. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is nagyon nehezen alszom el...
2011. máj. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! :)
2011. máj. 9. 22:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Lefekszem és techno (trance) zenét beteszek mp3-ban fejhallgatóval általában bealszom tőle.
2011. máj. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na, 23:03, ez az, amit iunkább kihagynék :D
2011. máj. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én kb volt olyan h lefeküdtem reggel hatkor és nem aludtam el délután kettőig már nemtudtam mitkezdeni magammal aztán valahogy bealudtam mert már nem birta a szervezetem h fenn vagyok. Amugy sztem a legjobb az ha elmész úszni az nagyon lefáraszt és tuti elalszol tőle én nagyon rossz alvo vagyok kb órákba telik mire bealszom és az úszás tényleg bevált.
2012. okt. 11. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!