Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tudok már 3 napja...

Miért nem tudok már 3 napja elaludni?

Figyelt kérdés
Tegnap hazajöttem az edzésből, és gondoltam, hogy most jót fogok aludni, mert egész nap talpon voltam, kifáradtam, utána meg még edzettem is.Erre aludtam össz- vissz 3 órát éjszaka..Most sem bírok aludni, pedig kéne, mert korán kelek, és nem jó, ha keveset alszik az ember.Egyszerűen nem jön álom a szememre, fent tudnék maradni egész éjjel.Lehet, hogy kénytelen leszek egy altatót bevenni.
2011. okt. 27. 23:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Kijavítom a kérdést.Nem elaludni, hanem aludni, vagy rendesen aludni.
2011. okt. 27. 23:04
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a relaxációs teákat :D nekem bevált...legjobb pl. az orbáncfűtea szerintem. :D
2011. okt. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Jól hangzik ez a tea.:)Kipróbálom mindenképp.Ma éjjel már kicsivel többet aludtam, 5 órát, de holnap sokkal többet fogok, mert hétvége.:)És végre szünet, annyira örülök.:)
2011. okt. 28. 05:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!