Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék elaludni, ha...

Hogyan tudnék elaludni, ha nem vagyok álmos?

Figyelt kérdés
eddig fél 1 körül feküdtem le. de holnap korán kell kelnem, viszont így nem tudok aludni. ha lefekszem, akkor csak órákig fetrengek. valakinek valami tippje? ( már volt ilyen jellegű kérdés, de csak 'vágd fejbe magad egy kalapáccsal' és 'adok jóéjt puszit' jellegű válaszok érkeztek..)
2011. aug. 31. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Gyógynövényes altató jellegű gyógyszer, ami nem gyógyszer? (Jól elmagyaráztam.)
2011. aug. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Kb sehogy. De próbálkozni kell, lehet, hogy neked bejönnek az ilyen gyógynövényes teák, tabletták... Én ugyanúgy nem tudok tőlük aludni, de vannak, akiknek segít.
2011. aug. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]

anyum ezt szokta,neki bevált:)

2011. aug. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Ha iszonyú sűrűn elkezdesz egymás után pislogni 1-2 percig, akkor elfárad nagyon a szemed, és szinte már leragad, és kb már alszol is. Nekem bevált.
2011. aug. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
51%
szívjál el egy spanglit XD
2011. aug. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem tanácsolta egy pszihologus hogy igyak egy kevéske vörösbort lefekvés előtt, mert álmosító hatása van, talán ezt próbáld meg, vastartalma is van egyébként :)))
2011. szept. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
verd ki
2011. szept. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%
Olvass valami hosszú könyvet. Nem baj ha érdekel vagy nem, mert mindkettőnek vannak előnyei: ha érdekel leköt egy jó ideig, ha nem akkor meg végképp elálmosodsz. Próbálj meg esetleg valeriana night-ot (gyógyszer), vagy valami gyógyteát. A gyógyteák nem károsak a szervezetedre, szóval még azon se kell pánikolni.
2017. okt. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!