Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Allergiás lehetek valamire...

Allergiás lehetek valamire is, ha bár eddig azt nyugodt szívvel fogyasztottam?

Figyelt kérdés
Kérlek nyugtassatok meg, hogy nem valószínű, hogy allergiás lehetek arra az ételre, amit eddig nyugodtan fogyasztottam. Olvastam valahol egy cikket az allergiáról (konkrétan az ödémás rohamot kiváltó allergiáról ) és ez annyira meg maradt bennem, hogy azóta nem mindent merek megenni, pedig eddig nem volt ilyen gondom, hogy tudnám kíverni a fejemből? És mire lehet az ember leghamarabb allergiás, milyen ételek okozhattják a leggyakrabban. Valaki segítsen, mert "megörülök", szeretnék megenni mindent de ott van a DE, nagyon rossz érzés, köszönöm.
2009. márc. 11. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Tojás, mogyoró pl. erős allargének lehetnek, de ha eddig nem volt bajod tőle, most se lesz.
2009. márc. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet valaki allergiás valamire amire eddig nem volt de nem valószínű. Nagyobb az esélye annak, hogy elüt egy kamion, vagy kiszédülsz az ablakon. Minden esetre is tarts otthon jó minőségű Ca tablettát és az ügyelet telfonszámát. Etől többet nem tehetsz.
2009. márc. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!