Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítség! Többi lent!?

Segítség! Többi lent!?

Figyelt kérdés

Eggyik délután recskáztam és apám meglátott de én nem vettem észre.. minap felhozta a témát a család elött....

mit csináljak?

volt már valakinek ilyen? és ha igen mit érzett?


2011. máj. 12. 19:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ez ciki
2011. máj. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
én is annak érzem valami tanács:S?
2011. máj. 12. 20:06
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem szép dolog volt tőle, gondolom ő sem szeretné ha valaki meglátná és a családja előtt beszélnének róla...
2011. máj. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
ez igaz...
2011. máj. 12. 20:28
 5/15 tetris ***** válasza:

Szerintem nem kell a dolgot még jobban felfújni. Hidd el, látatlanba le merem fogadni, hogy apád is eljátszogatott már egynéhányszor saját magával. Ezzel egyébként minden egészséges férfi így van. A recska éppoly természetes, mint a levegővétel. Ha feszítenek a hormonok, könnyíts magadon nyugodtan továbbra is.

Apádnak pedig négyszemközt nyugodtan megmondhatod, hogy nem volt szép tőle, hogy előhozta a dolgot a család előtt, mintha ez szégyen lenne. Amikor ezért pironkodni kellett, az a középkorban volt. Ma már más szelek fújnak.

Nem kell aggódnod, nem csináltál semmi rosszat, semmi szégyellnivalót. Akinek itt szégyenkeznivalója van, az éppenséggel a drága jó apád.

2011. máj. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszi szépen a bő és hasznos válaszodat :D megnyugodtam
2011. máj. 12. 21:06
 7/15 anonim ***** válasza:
nagyon igaza van a tetrisnek
2011. máj. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
engemet is egyszer meglátott az apám elszégyeltem magam de apám nem mondta el senkinek sőt mintha még büszke is lett volna rám :D
2011. máj. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

engem most szopatnak-.- nem engedik h becsukjam az ajtót... meg állandóan figyelnek.....

akkora 1 low szüleim vannak

2011. máj. 13. 19:29
 10/15 anonim ***** válasza:
úristen ez nem norma
2011. máj. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!