Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől húzódhat a talpam?

Mitől húzódhat a talpam?

Figyelt kérdés
a talpam közepén a nagylábujjamtól a sarkam felé középen szokott húzódni ha sétálok, miért?
2011. máj. 16. 17:44
 1/2 anonim válasza:

Hát, ezt így nem nagyon tudom beazonosítani, de nekem is szokott kb. ilyenem lenni. Egy természetgyógyásztól megtudtam, hogy menstruációval összefüggő hormonprobléma. Ami nálam igaz, mert akkor jön elő, ha már rég menstruáltam. Ilyenkor jó erősen kell maszírozni, vagy ha nem segít, akkor a boka fölött 4 ujjnyival van egy kis bemélyedés (én is nehezen találtam meg, de nyomkodásra fájt) amit szintén lehet masszírozni, és akkor megjön végre. Ez nekem már 3-szor működött.

Remélem tudtam segíteni. Feltéve, ha nő vagy! :D

2011. máj. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ! hű hát akkor lehet valóban összefüggésben van, bár én masszíroztam, de ma megjött a menstruációm : )
2011. máj. 18. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!