Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan hat 50 szem 0.5 mg-os...

Hogyan hat 50 szem 0.5 mg-os Rivotrilra 2dl égetett szesz? Milyen hatást vált ki a szervezetben?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fennall az a veszely hogy kimossak a gyomrodat es az nem valami kellemes.Inkabb menj el az erdobe es kosd fel magad.Ha mar ilyen hulye vagy.De a legjobb tanacsom az lenne hogy aludj ra egyet es holnap menj el valamelyik korhazba ahol a legsulyosabb rakos betegeket apoljak ,ok kuzdenek az eletukert es nem akarnak meghalni...
2011. máj. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Meg akarsz halni vagy csak kiváncsi vagy? Orvos írta fel vagy kaptad?

Ha megtalál valaki időben kórházban fogsz magadhoz térni és a zártosztály vendégszeretetét élvezheted.

Én 3-4 szemtől már jól voltam a mélypontomban,és 2 nap múlva is érzem a hatását. Nekem depresszióra írták fel és csak nagyon szükséges esetben használva adták.

2011. máj. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ha kipróbáltad és meg tudod írni, várom a válaszod. Mindenkinél máshogy, de inkább lefekszem. A leveled úgysem jön meg a kísérlet után.
2011. máj. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ùristen,mi vezet erre,hogy ilyesmin gondolkodsz?
2011. máj. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy vagy? Mi van veled?
2011. máj. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztosan kipurcansz, de ha nem, akkor hülye maradsz, mert az agyad eldurrantja.Ezzel ne kisérletezz!!!
2011. máj. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ember!

Csak puha drogokat fogyassz,magában.

Jó Magyar Bor !


Jó magyar Pálinka !!!!!!!!!!!!!

2011. máj. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!